Jausmė | Palanga

Jausmė – viena iš nedaugelio savito braižo atlikėjų, pradėjusi garsinti liaudies instrumentą, koncertines kankles, už Lietuvos ribų. Savo kompozicijose ir dainose ji balsu, dvidešimt devyniomis stygomis, lietuvių bei anglų kalbomis audžia jaukų folkloro, soul, minimalizmo žanrų apklotą, apdabintą kitų mėgstamų stilių (dub, džiazo, post-rock, elektronikos) elementais.
Po daugiau nei penkmečio darbo (koncertai, muzikiniai projektai, dokumentikos takelio rašymas bendradarbiaujant su BBC, partnerystės su tokiais prodiuseriais ir grupėmis kaip „Girių Dvasios“, „Occult“, „Brave Noises“, renginių organizavimas) ir gyvenimo Bristolyje, JK, atlikėja 2020 m. vasarą sugrįžo kurti į Lietuvą, kur užėmė pirmąją vietą konkurse Novus Muzikos inkubatorius 2021, dalinosi patirtimis ir muzika „LRT Opus“ ir „LRT Klasika“ radijo eteriuose, pasirodė LRT televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“.
Įkvėpta šaknų, gimtinės miškų, kalbos, žmonių istorijų ir tokių muzikantų bei grupių kaip Thom Yorke, Moses Sumney, The Cinematic Orchestra, Lianne La Havas, YEBBA ir kt., Jausmė 2021 m. pradžioje gyvai įrašė lietuvišką solinį albumą „Namolio“ apie beveik dešimtmetį trukusią kelionę namo atgal prie šaknų, į autentiškumą, į save. 8 dainų ir 5 intarpų albumą atlikėja išleido 2022 m. kovo 23 d. ir jį dedikavo močiutei.
Jausmė nepaliauja skleisti žinios, jog muzika – tai ne tik įrankis eskapizmui, bet ir puikus mediumas išjausti ir paleisti, dalintis gyliu, suvokimais ir vertybėmis, taip pat, kad svarbu stengtis išlikti autentiškiems, kai šiuolaikinis pasaulis laisvę bando sprausti į rėmus.
Kviečiame į kelionę, vedamą gaudžiančio Jausmės balso ir kanklių, skambančių kitaip.
YouTube nuorodos:
 • Svarbi informacija:

  __________
  Sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl įsigijus bilietą, prašome jas rezervuoti tel. +370 607 39394.
  Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.
  ______________
  Renginyje gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

 • Bilietai:

  https://tickets.paysera.com/lt/event/jausme-palanga?fbclid=IwAR25V_5czRcMADKd8Du9atf1ix7nabfvndc44wnsbGPe6VmTzRHFMip69po

Data

2023-04-15
Expired!

Laikas

20:00

More Info

Read More

Vieta

Oldman
Jūratės g. 2A, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.