Ispaniškų meilės dainų koncertas su Ištvan Kvik ir Egle Jakštyte

Brangūs žiūrovai,

Informuojame, jog teatralizuotas ispaniškos muzikos koncertas HISTORIA DE UN AMOR vyks 2022 m. birželio 17 d. 19 val. Palangos koncertų salėje. Viešnią iš Latvijos Samantą Tiną renginyje pakeis atlikėja Eglė Jakštytė. Taip pat informuojame, kad yra keičiamas salės planas.

Klausytojai į 2022 m. birželio 17 d. renginį bus įleidžiami su tais pačiais bilietais – papildomai jų keisti nereikės. Jeigu bilietą pirkote prie staliuko, kaip kompensaciją gausite dar vieną papildomą bilietą parteryje šalia jūsų vietų. Bilietą atsiųsime atskiru laišku.

Jeigu Jums netinka nauja renginio data, galite savo bilietus grąžinti ne vėliau kaip iki gegužės 1 d. (imtinai) kreipiantis el. paštu pagalba@kakava.lt ir parašant grąžinamų bilietų numerius. Grąžinimai bus atliekami gegužės 2 – liepos 1 dienomis į tą pačią sąskaitą iš kurios mokėjote už bilietus. Jeigu jūsų banko sąskaita pasikeitė, parašykite naująją kartu su grąžinamų bilietų numeriais.

Nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už kantrybę belaukiant informacijos!

Apie renginį

Lietuvoje puikiai pažįstamas temperamentingas ir charizmatiškas atlikėjas Ištvan Kvik pristato išskirtinę programą HISTORIA DE UN AMOR (Meilės istorija).

Ištvanui talkins nuostabaus balso savininkė, TV projektų dalyvė, kurią galėtume tituluoti kaip vieną geriausių dainininkių Lietuvoje –  Eglė Jakštytė.

Koncerte išgirsite hitais tapusias ispaniškas dainas apie meilę bei nuostabiausius duetus, kuriuos atlieka pasaulinės žvaigždės: Andrea Bocelli, Luis Miguel, Julio Iglesias, Enrique Iglesias, Alejandro Sanchez, Gipsy Kings, Christina Aguilera, Beyonce, Demi Lovato bei kiti.

Girdėsite tokias dainas kaip: Quizas Quizas, Besame Mucho, Dormir Contigo, Amor Gitano, La Camisa Negra, Hoy Tengo Ganas De Ti, Échame La Culpa bei daugelį kitų.

Meile pripildyti kūriniai skambės originalia ispanų kalba, naujos aranžuotės ir profesionalių muzikantų grupė suteiks šioms dainoms kitokį skambesį.

Programoje parodoma meilės istorija nuo dviejų žmonių susitikimo iki išsiskyrimo. Kartu su atlikėjais išgyvensite tikrą jausmų audrą: pirmąją meilę, aistrą, pyktį, išsiskyrimą. Žiūrovai šioje meilės istorijoje atras ne vieną sau artimą situaciją ir emociją.

Išskirtiniai kostiumai, aistringa choreografija, nuostabi muzika, puikūs balsai, ore sklandantis meilės jausmas sukurs nepakartojamą renginio nuotaiką.

 • Svarbi informacija:

  Svarbi informacija

  Norint įsigyti daugiau nei 15 bilietų, prašome kreiptis info@kakava.lt
  Durys atidaromos: 1 val. iki renginio. Renginio metu privaloma dėvėti medicininį respiratorių.
  Renginio trukmė: ~ 1 val. 30 min.
  Pertraukos: nėra
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: 10% nuolaida dviems bilietams studentams, moksleiviams ir senjorams. 10% nuolaida dviems bilietams su palangiškio kortele.
  Apie organizatorių

  MB Publika, Juridinis asmuo

  Kalvarijų g. 137D - 17, Vilnius, Lietuva
  Įmonės kodas 304956949
  El. paštas: mbpublika@gmail.com
  Telefono nr.: +37064829315
  Interneto puslapis: www.facebook.com/publika.renginiai/
  Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės prisiima Renginio Organizatorius. Dėl pinigų grąžinimo renginio nukėlimo ar atšaukimo atveju sprendimą priima organizatorius.

Data

2022-06-17
Expired!

Laikas

19:00 - 19:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.