III RETRO MUZIKOS FESTIVALIS ŠVENTOJOJE ,,LA MER“

Jau trečią kartą Šventąją užlies retro stiliaus banga. Šiemet šventės dalyvių laukia smagios retro stiliaus dainos, romansai, šokiai, pamokos ir filmai.

Liepos 20 d. (šeštadienį) mėgėjų meno kolektyvai rodys atvirą repeticiją, kurios metu dainininkai paruoš bendrą pasirodymą vakarui, o žiūrovas turės išskirtinę galimybę pamatyti pasiruošimo užkulisius ir stebėti gimstant bendrą kūrinį. Šeštadienį vainikuos pagrindinis šventės koncertas „La mer“. VU Lindy hopo šokio studija, su kuriuo draugystę užmezgėme jau praėjusiais metais ir be kurio jau net neįsivaizduojame šio renginio, parodys specialiai Šventajai paruoštą programą. Taip pat išvysime bendrą meno kolektyvų pasirodymą ir solinį šeimininkų „Eldijos“ numerį. Koncertą vainikuos retro swing Trio „Kartą Amerikoje“, kurie užkurs tikrą retro vakarėlį. Klausytojai bus nukeliami į Merilyn Monroe, Frank Sinatra, Elvis Presley, George Gershwin pikantiškuosius laikus. Pasijusite lyg sename, gerame, juodai – baltame kino filme. Nebijokit, jei nežinot nei vieno šokio žingsnelio. Prieš koncertą svingo šokių studija „All That Swing“ pamokys kaip šokti ir pamokas iškart pritaikysime koncerte.

Kviečiame papuošti savo įvaizdį plačia šypsena ir retro akcentu – tai gali būti sagė į rūbus ar plaukus, skrybėlaitė, o gal net visas kostiumėlis ar suknelė. Ateikite ir su muzika pakeliaukite per nostalgiškus prisiminimus.

Programa

Liepos 20 d. (šeštadienis)
15.00 – 17.00 val. Atvira repeticija „Muzikinių garsų jūra“ Šventosios pėsčiųjų aikštė, Topolių g. 4

19.30– 22.00 Koncertas „La mer” Šventosios pėsčiųjų aikštė, Topolių g. 4

Festivalyje dalyvauja: Retro swing trio „Kartą Amerikoje“ (Klaipėda), svingo šokių studija „All That Swing“ (Kaunas), VU Lindy hopo šokio studija, Palangos KC vokalinis retro ansamblis „Eldija“, Palangos KC moterų vokalinis ansamblis „Guboja“, Miežiškių KC vokalinis ansamblis „Vėjūnė“, Linkuvos KC vyrų vokalinis ansamblis „Šiaurys“

Rėmėjai: Palangos miesto savivaldybė, pramogų centras „Eldija“, gėlės iš viso pasaulio „Tik Jums“

Organizatorius Palangos kultūros centras

Data

2024-07-20
Expired!

Laikas

15:00 - 22:00

Vieta

Šventoji
Šventoji

Komentarai uždrausti.