GYVO GARSO KONCERTAS – „PO GEGUŽĖS DANGUM”

Gyvo garso koncertas – „Po gegužės dangum”, skirtas artėjančiai Motinos dienai paminėti

Saksofonistas Tomas Čiukauskas ir pianistas Andrej Polevikov

Jaukus ir romantiškas vakaras, skirtas artėjančiai motinos dienai paminėti. Koncerte skambės – subtilus ir aksominis Tomo Čiukausko saksofono tembras bei virtuoziški pianisto A. Polevikov pasažai. Duetas atliks autorines kompozicijas, savitai interpretuos populiariuosius ir džiazo muzikos kūrinius. Jokių mikrofonų, tik gyvas ir tikras akustinis skambesys, nuostabioje Palangos kurhauzo salėje, klausytojus įtrauks į gyvą, nenuspėjamą muzikinį pokalbį, improvizaciją, kupiną energijos ir staigmenų.

Andrej Polevikov – Lietuvos džiazo pianistas, kompozitorius bei pedagogas. Koncertavęs su dainininku A. Bocelli, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (2008). Su įvairiais kolektyvais ir projektais groja džiazo festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje. Šiuo metu A. Polevikov suburtas kolektyvas koncertuoja su etno džiazo programa – „Folktales“. Balandžio mėnesį, pianistas planuoja išleisti to paties pavadinimo kompaktinę plokštelę.

Koncertuojantis saksofonistas Tomas Čiukauskas pasižymi įvairia muzikine ir organizacine veikla.  Nuo 2007 m. įgijęs LMTA bakalauro laipsnį pradėjo organizuoti tarptautinius džiazo muzikos vakarus – „Druskininkai Jazz“.  Šie koncertai tapo oficialiai sukurta kasmetine erdve džiazo muzikai, Druskininkų mieste. Surengtuose koncertuose jau dalyvavo muzikantai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Bulgarijos, Didžiosios Britanijos, Švedijos, Italijos, Islandijos bei Latvijos. Šiuo metu aktyviai koncertuojantis saksofonistas įrašinėja savo antrąjį autorinį albumą, kurį planuoja išleisti šių metų pabaigoje.

  • Svarbi informacija:
    • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
    • Bilietams yra taikomi mokesčiai
    • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
  • Bilietai:

    https://www.ticketmarket.lt/cart/place/8873

Data

2023-05-06
Expired!

Laikas

18:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos kurhauzo salė
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.