Gruodis, Elnio Rago Miškas, Kristijonas Ribaitis

Garsas apie koncertus nuvilnijo iki pat pajūrio. Kylančios jūros bangos praneša – trečiajam bendram koncertui į Palangą atvyksta Kristijonas Ribaitis, Gruodis ir Elnio Rago Miškas. Užteks lydėti saulę stovint ant tilto. Iš Basavičiaus gatvės pasuk į žiauriausią vakarėlį pajūryje.
Gruodis – viena iš perspektyviausių šiuolaikinių alternatyvaus roko grupių Lietuvoje. Nuo karjeros pradžios jau aplankiusi didžiąsias šalies scenas bei festivalius, šių metų pradžioje išleidusi debiutinį albumą „Kvetiapinas ir džinas”, grupė nesustoja ir pavasarį atidarė antrąjį savo kūrybos sezoną, spinduliuojantį gyvybe, šviesa ir nesukontroliuojamu noru gyventi. Nefiltruotų emocijų ir nenuspėjamos žmogiškos prigimties diktuojama muzika skambės dar ryškiau ir giliau.
Vandens:
Elnio Rago Miškas – grupė, sėkmingai klajojanti kažkur tarp post rock ir psichodelikos garsų. Kiekvienas jų albumas skambėjo vis kitaip: čia susipindavo melancholiškos melodijos, gilūs tekstai, o iš to gimdavo unikalus pasaulis, kuriame visada atsirasdavo erdvės viltingai šviesai. Grupė sako, kad ruošiasi žengti į dar vieną kūrybinį etapą – tad belieka išgirsti, koks jis bus.
Nemiga:
Kristijonas Ribaitis – indie, elektronikos ir post-punk nuotaikose apsigyvenęs atlikėjas. Kaip ir pridera tikram solo atlikėjui, groja su dar trijų kolegų ištikima pagalba – Ignu Juzoku, Dovydu Stoškumi ir Povilu Vaitkūnu. Neseniai sėkmingai palaidojęs albumą „SATURNAS”, Ribaitis ir šiam koncertui ruošia kažką įdomaus ir, greičiausiai, nepakartojamo. Tiesa, taip būna per kiekvieną jo pasirodymą.
Apžora:
SVARBI INFORMACIJA:
Sėdimų vietų skaičius ribotas, prašome ateiti anksčiau ir vietą užsiimti, arba galite pasirūpinti savimi atsinešdami turistinę kėdutę, pledą ar panašiai. Tilpsime visi!

Data

2024-07-04

Laikas

19:00

Vieta

Oldman
Jūratės g. 2A, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.