„Garso Sienos” Palangoje

Visi sintetinių garsų entuziastai!
Sveiki atvykę į „Garso sienas“ – praktines garso apdorojimo ir kūrybines dirbtuves skirtas tiems, kurie siekia daugiau sužinoti apie nekonvencinę elektroninę muziką bei sintetinio garso meno periferijas.
Prisijungę į mūsų interaktyvią paskaitą pasinerkite į garso apdirbimo įrankių galimybes bei tapkite gyvos kūrybos pavyzdžių liudininkais.
Įsipainiok tarp „Garso sienų“ opusų. O galbūt ten ir pasilik.
???
„Garso sienų“ kūrybines dirbtuves sudaro dvi dalys:
⚫ Pirmojoje dalyje lektoriai Gintas Rožė ir Gediminas Jakubka ves interaktyvią paskaitą, susijusią su įvairiais skaitmeniniais ir analoginiais garso apdirbimo efektais bei procesoriais. Bus praktiškai supažindinama su jų galimybėmis naudojant sintezatorius, gitarą bei no-input techniką, o priemonių praktinį pritaikymą iliustruos projekto moderatorių asmeninės kūrybos pavyzdžiai. Pirmąją dalį užbaigs kviestinio svečio Šarūno Šimaičio prezentacija.
⚫ Antrojoje užsiėmimų dalyje bus pristatoma ambisoninė erdvinio garso sistema bei įvairūs, lektorių eksperimentavimo būdu atrasti muzikos komponavimo principai. Ši dalis yra skirta visiems, kurie yra linkę ieškoti savito, charakteringo ir nenuspėjamo instrumentų skambesio. Šią dalį užbaigs bendra muzikinė improvizacija kartu su „Garso sienos“ projekto lektoriais bei Pauliumi Buraku.
⚫ Pasibaigus improvizacijai seks bendra refleksija, kurios metu projekto komanda bei vietiniai atlikėjai aptars pasirodymo metu girdėtą garsinę estetiką, erdvinio garso ypatumus bei sistemos pritaikymo galimybes.
???
Projektą organizuoja: Kirtimų kultūros centras
Projekto partneris: Rąžė
Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba
Renginys yra nemokamas

Data

2024-05-11
Expired!

Laikas

19:00

Tipas

Nemokama

Vieta

Rąžė
Vytauto g. 84, Palanga 00132, Lithuania
Kategorija

Komentarai uždrausti.