Gabrielės Vilkickytės koncertas

Tai, kas gražiausia, nepastebima vien akimis, todėl kartais reikia nepabijoti leistis į jūros, sielos ar minčių gelmes. Atidžiau žvilgtelėti į tai, kas gražu, jautru ir tikra pakvies Gabrielės Vilkickytė ir jos atliekamos giliausias širdies kerteles sujaudinančios dainos.

Begaliniai atviros G. Vilkickytės dainos, kuriose nėra nei vieno nereikalingo žodžio, apima meilės, kuri gydo, baimės, kuri augina, pykčio, kuris įkvepia kurti, temas. G. Vilkickytės kūryba išsiskiria itin asmeniškomis istorijomis, o gyvi pasirodymai – lengvu ir betarpišku bendravimu su publika. Atlikėjos gyvi pasirodymai tarsi terapija klausytojų sieloms. Šis koncertas netaps išimtimi ir bus kupinas šiltų ir gražių akimirkų bei emocijų. Jame skambės tiek klausytojų jau pamėgtos, tiek visiškai naujos dainos.

G. Vilkickytė 2021-ųjų M.A.M.A. apdovanojimuose pelnė Metų proveržio titulą, o žiniasklaidoje buvo nuolat vadinama „deficitiniu“ balsu. Žaisminga, gili, rami, susikaupusi – tokia įvairiapusė atlikėja savo koncertuose visada stengiasi stebinti ir jaudinti.

G. Vilkickytė jau yra rengusi didelius koncertus, kuriuose kartu pasirodė su jungtiniu lietuvių ir ukrainiečių merginų choru, orkestru, scenoje buvo galima išvysti ir urbanistinio šokio šokėjus.

Bilietus įsigyti galite čia – https://store.bilietai.lt/public/lt/event/420820/purchase 

Data

2024-08-17

Laikas

20:00

Vieta

Palangos gintaro muziejus
Vytauto g. 17, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.