Filmas GYVENIMAS ANT RIBOS | Parama Ukrainos vaikų stovyklai Palangoje

PADOVANOK BUČOS VAIKAMS TAIKŲ POILSĮ PALANGOJE.

Tavo bilietas į filmą – jų saugi diena stovykloje.

Visos lėšos surinktos už bilietus skiriamos nuo karo nukentėjusių ar tėvus praradusių vaikų iš Bučos (Ukraina) stovyklai organizuoti Palangoje.

Aukoti galite ir Jūsų pasirinktą sumą pervesdami į specialią BĮ „Palangos socialinių paslaugų centras“ paramos sąskaitą Nr. LT64 7180 6000 0313 0554, mokėjimo nurodymo paskirtyje įrašant „Parama Bučos vaikų stovyklai“.

Filmas:

„Gyvenimas ant ribos“ / Життя на межі / Life to the Limit. Filmo premjera Ukrainoje įvyko kovo 16 d. Tai išskirtinis ir vienintelis dabar filmas, apimantis 2013-2022 m. Ukrainos istoriją- pasipriešinimo formavimąsi ir raidą nuo Maidano iki dabartinio karo su Rusija. Tai laikotarpis, kada gimė dabartinė ir tikroji Ukraina, kuri dabar kovoja ne tik už savo laisvę ir ateitį, bet ir už mus. Filmo autoriai karo veteranai Pavlo Pelešok (Павло Пелешок ) režisierius ir Jurko Ivanišin ( Юрко Іванишин) prodiuseris . Ankstesnis jų filmas „Žiema ugnyje“ 2016 m. buvo nominuotas „Oskarui“.

Autoriai išvyko į frontą kaip savanoriai, buvo Donbaso karštuose taškuose. Ten jie nufilmavo šiuolaikinį Ukrainos ryžtą parodyti pasauliui tiesą apie baisų karą, kuris tapo įmanomas XXI amžiuje.

Filmo kūrimas užtruko 2,5 metų, panaudota daugiau kaip 640 val. archyvinės medžiagos.

 • Svarbi informacija:
  Renginio trukmė: 2 val.
  Pertraukos: nėra
  Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
  Amžiaus cenzas: 18 metų
  Nuolaidos: nėra
 • Bilietai:

  https://kakava.lt/renginys/gyvenimas-ant-ribos-parama-ukrainos-vaiku-stovyklai-palangoje/6241/10410

Data

2023-06-09
Expired!

Laikas

19:00 - 21:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos kurhauzas
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.