Festivalyje „1000 saulių“ sau įdomią veiklą ras kiekvienas

Nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ šiemet užpildys Palangos žiemos aikštės oazę rugpjūčio 19-21 d. Priešpaskutinį vasaros savaitgalį įvyks per penkiasdešimt įvairiausių veiklų – kiekvienas atras tinkančią sau. Renginio teritorija ganėtinai arti paplūdimio, tad nesunkiai bus galima pasimėgauti gamta bei jūra.

Septintasis festivalis simboliškai suskirstytas į pagrindines 7 erdves, pavadintas pagal dangaus kūnus. Pagrindinėje – Saulės – erdvėje scenoje vyks muzikiniai, motyvaciniai susitikimai, savo autorinėmis dainomis dalinsis Ignas iš Ignalinos, Kigidi Karma, Sure Fang. Ypatingas festivalio svečias – gerai žinomas lektorius ir motyvatorius Ignas Bakėjus.

Tradiciškai šeštadienį 12 val. vyks masiniai saulės pasveikinimai, kuriuose kviečiami sudalyvauti visi, o popiet vyks dalyvių mėgiama gongų terapija su Linu Švirinu.

Penktadienį vakare gongais skambins Mindaugas Ročys.

Šeštadienį, saulei besileidžiant, įvyks vis labiau populiarėjantys Lietuvoje ekstatiniai šokiai, vedami Daugvino, o sekmadienį šeimos galės apsilankyti teatro studijos „Lulu“ klouno ir burbulų šou.

Itin didelio dėmesio sulaukiantis sveikatingumo turgelis šiemet kvies atrasti veganiškos virtuvės skonius, taip pat įsigyti smilkalų, papuošalų, įvairių teminių grožybių, susipažinti su gydūnais iš visos Lietuvos.

Festivalio sportinėje – Žemės – erdvėje planuojamos įvairios jogos rūšys nuo dinamiškos vinjasos, skriejančios ore, džiaugsmingo juoko iki miego – joga nidros pamokų.

„Man joga yra viskas! Labiausiai – tai viena iš laisvės išraiškų. Jeigu gyvenimas – tai mokykla, tuomet joga – tai geriausias ir išsamiausias vadovėlis, nuo kurio galima pradėti pažinimo kelią“, – pasakoja jogos mokytoja Loreta, „Moksha Yoga Room“ įkūrėja.

Norintys atsigręžti į savo kūno judesių kokybę galės apsilankyti „movement“ treniruotėje su Justinu Černiausku, kuris žada ne tik padėti atrasti naujas kūno galimybes, bet ir suteikti laisvę žaismei. Smagiai ir spontaniškai improvizuoti kūnu ir balsu pakvies festivalio senbūviai „Impro Kaunas“.

Šiemet didelis dėmesys meno terapijai – planuojami net keli šokio-judesio terapijos susitikimai, muzikos ir foto terapija. „Šokio-judesio terapijos patyrimo sesijoje tyrinėsime, kaip judantis kūnas atskleidžia vidinius procesus – savo dėmesį skirsime kūniškam sąveikos tarp minčių, jausmų ir veiksmų patyrimui, ryšio su savo gyvybingu, jaučiančiu ir judančiu kūnu stiprinimui“ – pasakoja terapeutė Agnė Petkutė – Budrienė.

Ligita, atstovaujanti studiją „Garsas kaip upė“, teigia norinti supažindinti dalyvius su garso terapija, kuri iš tiesų gali būti galingas transformuojantis įrankis, galintis padėti pagerinti fizinę, emocinę, dvasinę sveikatą, išvaduoti iš nemalonių būsenų ir nuvesti į geresnę gyvenimo kokybę.

Dovilė Tykuma šeštadienio ryte kviečia į jaukią, gydančią fotosesiją  moterų grupėje, kuri padeda įveikti baimę fotografuotis bei išlaisvina kūrybiškumą.

Vaikų – Žvaigždučių erdvėje vyks vaikų joga, gimnastika, edukacinės veiklos, rašytoja Monika Žiūkaitė pristatys knygą „Tapukas ir emocijų kuprinė“, taip pat vaikai mokysis sukti poi, vaikščioti ant lynų.

Šeštadienį kartu su Vinetų kaimo gentimi prie indėniško tipio bus galima trankiai pagroti būgnais ar įveikti save stovint ant vinių. Respublikinės jogos mokykla taip pat pakvies prie savo palapinės, kurioje kartu su mokyklos treneriais bus galima išmėginti naują protą lavinantį žaidimą „Octavia“.

Festivalyje veiks Marso ir Veneros erdvė, kurioje tiek vyrai, tiek moterys galės pabandyti atrasti savo vidinės energijos potencialą – apie tai kalbės Edita Esenku, Vytenis Sinkevičius, kvėpavimo sesijas ves Loreta Bočkienė, Andželika Drungilienė.

Festivalyje rasite ir daug kitų veiklų, kurios praturtins kiekvieną apsilankiusįjį naujomis žiniomis ir potyriais. Visą renginio programą galima rasti 1000 saulių puslapyje.

Projektas – Sveikatingumo ir fizinio aktyvumo veiklos pajūryje „1000 saulių“, kurį organizuoja VšĮ „Užtaisas“, bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Festivalį remia Palangos miesto savivaldybė. Projekto partneris –  Palangos kultūros ir jaunimo centras

Data

2022-08-19 - 21
Expired!

Laikas

0:00 - 18:00

Tipas

Nemokama

Vieta

Žiemos aikštė
Vytauto g. 16, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.