XI Tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis | Festivalio atidarymo koncertas | Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos orkestras ir solistai

Festivalio atidarymo koncertas

Jubiliejinio X tarptautinio Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muzikos festivalio Palangoje atidarymo koncerto metu išgirsime nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos orkestrą diriguojamą Martyno Staškaus ir jaunuosius solistus. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos simfoninis orkestras buvo įkurtas 2002 metais. Tai praeityje buvusio garsaus styginių orkestro, laimėjusio prestižinį H. fon Karajano konkursą, veiklos tąsa. Styginių orkestrą įkūrė ir ilgus metus jam vadovavo prof. S. Sondeckis. Nuo pat simfoninio orkestro įkūrimo jam vadovauja Nacionalinio operos ir baleto teatro dirigentas Martynas Staškus. Orkestro parengtos programos jau skambėjo Vilniaus Nacionalinės Filharmonijos salėje. Gastrolių maršrutai pasiekė ne tik Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Plungės, Panevėžio, Visagino klausytojus, bet ir gastroliavo užsienio šalyse.

Jaunieji muzikantai liepos 6 dienos koncertui parengė įvairią, nuotaikingą programą.Valstybės dienos proga 21 val.drauge su viso pasaulio lietuviais tradiciškai giedosime Tautišką giesmę.

Daugiau informacijos apie Tarptautinį M.K. Čiurlionio muzikos festivalį www.klasika.org

 • Svarbi informacija:

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: ~19:30
  Renginio trukmė: ~1:00
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
  Amžiaus cenzas: N-5
  Nuolaidos:
  - studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 • Bilietai:

  https://store.bilietai.lt/public/?concert=390601&design=bilietai&lang=lit&center=1745#view=ticketsselect

Data

2023-07-06
Expired!

Laikas

20:00 - 21:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos kurhauzo salė
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.