FADHILLE ITULYA (Kenija) | Palanga

Fadhilee Itulya – kenijietis profesionalus muzikantas, dainininkas ir dainų autorius.
Atlikėjas įkvėpimo semiasi iš Kenijos gitaros muzikos stiliaus OMUTIBO bei Luhya žmonių Vakarų Kenijoje. Šioje muzikoje susipina akustinio folkloro, regio elementai, džiazas, pop / šokių ir pasaulio muzika, kalbanti ne tik apie smagų laiko praleidimą, bet ir apie kultūrą, bendruomenę bei rūpinimasi aplinka.
Debiutiniame atlikėjo albume „Kwetu (Home)“ yra 10 dainų ir 4 papildomi Isukuti perkusijos kūriniai, demonstruojantys Vakarų Kenijos perkusijos šaknis.
Antrasis albumas „SHINDU SHI 2021“, įkvėptas šeštojo dešimtmečio „Omutibo“ gitaros stiliaus bei velionio Omutibo pradininki George’o Mukabi.
„SHINDU SHI“ – viena iš labiausiai paplitusių ir universaliausių Luyha žmonių frazių, kurią žmonės vartoja įvairiose situacijose, kaip reakciją. Jei jus kažkas suerzina, sakote „SHINDU SHI“ arba jei esate kažkuo sužavėtas ir atvirkščiai.
Šio albumo pavadinimas puikiai tinka ir nepamirštamiems 2020 metams. Fadhilee tuos metus vertino kaip antausį į veidą ir klausia „kas tai per virusas?” ir „kas vyksta su pasauliu?”
Šis albumas pagrįstas Fadhilee meile Afrikai, jame skamba krikščioniškų šaknų turinti dvasinė muzika, odės Kenijos legendoms, istorijos apie širdies skausmą ir naują meilę, šeimos tragedijas ir viską nuspalvinantis humoras.
Bilietai – jau greit

Data

2022-08-11
Expired!

Laikas

20:00

More Info

Nuoroda

Vieta

Oldman Parkas - I Love Palanga
Jūratės g. 2a 00136 Palanga
Kategorija
Nuoroda

Komentarai uždrausti.