Evgenya Redko

Viena autentiškiausių Lietuvos muzikos pasaulio atlikėjų ir dainų autorių – net 3 metus iš eilės pelniusi M.A.M.A. „Metų progresyviosios popmuzikos atlikėjos“ apdovanojimą – Evgenya Redko atvyksta į Palangą!
Galinga, tačiau subtili atlikėjos muzika, kerintis sceninis įvaizdis ir žavinga „Pineta“ restorano atmosfera pažada įspūdingą reginį, kuris įtraukia nuo pat pirmųjų akordų, o prisiminimuose išliks dar ilgam.
Pažadame, jog išgirsite ne tik seniai pamėgtas, bet ir visiškai šviežias dainas, tarp kurių – didžiausi Evgenya Redko singlai „Patogu“, „Vandenyne“, „Deja Vu“ ir kiti gerai žinomi kūriniai iš dviejų atlikėjos albumų „Deivės“ ir „SOS“.
Susitikime jau liepos 13 d. Palangoje Gradiali restorane PINETA!
Liepos 13 d. 20.00 val.
Vakaro trukmė: 120 min
Vakaro pradžia: 18.00 val.
Vakaro pabaiga: 24.00 val.
Papildoma informacija:
Jūsų patogumui išankstiniai užkandžių užsakymai tel. +370 667 22 804
Gurmanų rinkinys / Gourmet set 20,- Eur
4 rūšių sūris, figų džemas, marinuotos alyvuogės su džiovintais pomidorais, graikiniai riešutai, vynuogės, krekeriai / 4 kind of cheese, fig jam, pickled olives with dry tomatoes, walnuts, grapes, crackers
Pineta rinkinys / Special Pineta set 19,- Eur
Keptos naminės duonos lazdelės, vytintos dešrelės, vytintos kiaulienos lazdelės, karšti bulvių traškučiai / Fried homemade bread sticks, dried sausages, dried pork sticks, hot potato chips
Brusketų rinkinys / Bruschetta set 12,- Eur
Serano kumpis, pomidorai su bazilikais / Serrano ham, tomatoes with basil
Mūsų marinuotų alyvuogių rinkinys 9,- Eur
Our pickled olives
Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

Data

2024-07-13

Laikas

20:00

Vieta

Restoranas „Gradiali“
Vanagupės g. 15, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.