Egidijus Buožis. Džiazo vakaras

Pianistas, kompozitorius, prodiuseris ir dėstytojas EGIDIJUS BUOŽIS muzikoje plėtoja mainstream tradiciją, ankstyvųjų fortepijoninių stilių elementus siedamas su moderniojo džiazo raiška, įliedamas ir akademinės muzikos atspindžių. Koncertuoja solo, yra dalyvavęs bendruose koncertuose su Lietuvos nacionaliniu bei Lietuvos kameriniu orkestrais, taip pat groja muzikiniuose projektuose kartu su garsiais Lietuvos bei užsienio džiazo atlikėjais, dalyvauja įvairiuose džiazo forumuose, seminaruose, simpoziumuose. Pianisto repertuaras platus – nuo džiazo standartų iki originalių šiuolaikinių kompozicijų. Atliėkjas – Lietuvos Gineso rekordininkas – 2015 m. balandžio mėn. Valdovų rūmų Didžiojoje renesansinėje menėje Vilniuje jis fortepijonu atliko vienos kompozicijos rečitalį, trukusį 1 val. 12 min., kuris buvo įtrauktas į Lietuvos Gineso rekordų knygą.

Yra įrašęs ir išleidęs keletą CD, vienas ryškiausių – bendras tarptautinis projektas su tokiais pasaulinio garso atlikėjais kaip Cæcilie Norby, Larsas Danielssonas, Arve Henriksenas, Vytautas Sondeckis ir kt.

Naujausias E. Buožio kūrybos tarptautinis pripažinimas įvyko išleidus albumą LABYRINTH, kurį įrašė kartu su puikiai pasaulyje žinomais atlikėjais – Al Di Meola, Brian Bromberg, Xavier Desandre Navarre, Vytautu Sondeckiu, Domingo Patricio.

 

 

Bilietas – 15 Eur.

Bilietus galima įsigyti sistemoje „Bilietai LT“ bei prieš koncertą Palangos kurhauze.

 

Data

2022-08-15
Expired!

Laikas

19:00 - 20:00

Vieta

Palangos kurhauzo salė
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.