Edukacinis užsiėmimas „Skambantis miškas“

„Palangos orkestras“ kviečia vaikus į edukacinius užsiėmimus – koncertus su teatriniais elementais „Skambantis miškas“, kurie birželio 3 d. 10.00 val. ir 11.30 val. vyks Palangos Kurhauzo teatro salėje.
Edukacinio užsiėmimo tikslas – supažindinti vaikus su pučiamųjų orkestru, jo atliekama muzika bei instrumentais.

Pagrindinė edukavimo priemonė bei mediatorius – žinoma, muzika. Būtent ji čia tampa esminiu poveikio elementu, o klausymasis – svarbiausiu vaizduotės gamybos varikliu.

Specialų kūrinį šiai edukacinei programai parašė patyręs pučiamųjų žanro kompozitorius Tadas Šileika. Tai šviesus ir žaismingas muzikinis pasakojimas, kviečiantis užsiėmimo dalyvius į kelionę po „Skambantį mišką“, kuriame tarpsta įvairiausi stebuklingi padarai, turintys supergalių – gebantys įvaldyti ir prakalbinti pučiamuosius bei mušamuosius instrumentus.

Mažuosius klausytojus kelionėje po „Skambantį mišką“ lydės profesionali aktorė Aistė Šeštokaitė, į bendravimą su vaikais įsitrauks orkestro atlikėjai bei jaunasis dirigentas Gytis Girdauskas. Tam, kad kelionė tęstųsi, vaikai bus kviečiami įvykdyti įvairias užduotis, susijusias su konkretaus instrumento pažinimu.

Užsiėmimo metu dalyviai susipažins su orkestro struktūra, išgirs, kaip skamba kiekvienas instrumentas, prisilies prie jų istorijos, suvoks, ką orkestro gyvenime reiškia harmonija ir kam kolektyvui reikalingas dirigentas. O taip pat prisimins svarbias bendražmogiškas vertybes bei tvaraus bendradarbiavimo principus.

Kūrybinė komanda:
– programą atlieka „Palangos orkestras“;
– dirigentas – Gytis Girdauskas;
– scenarijaus autorė ir režisierė – Aistė Šeštokaitė;
– kompozitorius – Tadas Šileika;
– scenografė ir kostiumų dailininkė – Guoda Korsakaitė;
– šviesos režisierius – Arūnas Račkauskas;
– grafikos dizainerė – Martyna Jucevičiūtė.
_______________________
„Skambantis miškas“ yra įtrauktas į Kultūros paso programą. Paslaugą mokyklos gali užsakyti čia: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/7488
Bilietai: https://tickets.paysera.com/…/edukacinis-uzsiemimas…
________________________
Renginyje bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų. Renginyje dalyvaujantiems suaugusiems reikalingas respiratorius, vaikams – medicininė kaukė.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

 • Svarbi informacija:

   

  Pradžia

  2022-06-03

  10:00

  Palangos kultūros ir jaunimo centras (Kurhauzas), Grafų Tiškevičių alėja, Palanga, Lietuva
  Rodyti žemėlapį

  Organizatorius

  VšĮ „Palangos Orkestras“

  info@orkestras.pro

  +37061859000

Data

2022-05-13
Expired!

Laikas

10:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

Palangos kurhauzo salė
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.