Draugiškos rungtynės BC Palangos Olimpas – BK Liepaja

DėmesioĮsigijusiems Palangos ”Olimpas” NKL reguliariojo sezono namų varžybų abonementą, šios varžybos nieko nekainuosTereikės prie bilietų kontrolės pateikti abonemento bilietą arba jau gautą abonemento kortelę.

Sezono abonementus galite įsigyti: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/sportas/krepsinis/palangos-olimpas-nkl-reguliariojo-sezono-namu-varzybu-abonementas-400763/

Komandos pristatymas:

Džiaugiamės galėdami pristatyti naujai įkurtą Palangos krepšinio klubą – „Olimpas Palanga”, kuris užsibrėžė sukelti revoliuciją Lietuvos krepšinio padangėje. Apžvelkime įvairius svarbiausius šio projekto aspektus, dėl kurių „Olimpas Palanga” yra perspektyvi investicinė galimybė tarptautiniams investuotojams ir rėmėjams.

Jau ankstyvoje gyvavimo stadijoje „Olimpas Palanga” laikomas vienu favoritų laimėti Nacionalinę krepšinio lygą (NKL) ir užsitikrinti kelialapį į aukščiausią ešeloną – Lietuvos krepšinio lygą (LKL). Tiek ekspertai, tiek lažybų bendrovės Palangos komandą išskiria dėl aukšto meistriškumo žaidėjų, profesionalios vadovybės ir modernios arenos.

Palanga yra populiarus Baltijos jūros kurortas, garsėjantis grožiu, ramybe ir gyvenimo kokybe. Komfortiškoje atmosferoje burdamas gyvybingą sirgalių bendruomenę „Olimpas Palanga” turi potencialo tapti vietos ikona, patrauklia tiek vietos gyventojams, tiek miestą lankantiems turistams.

Palangai vertės prideda čia esantis tarptautinis oro uostas – kurortas patogiai pasiekiamas iš bet kurios pasaulio vietos.

„Olimpas Palanga” turi moderniausią profesionalią infrastruktūrą, įskaitant sertifikuotą areną, kurioje gali vykti tarptautinės varžybos, tokios kaip FIBA Čempionų lyga ar Europos taurės turnyras. 1500 vietų arenoje puikiai galima sukurti patrauklią ir įelektrinančią atmosferą tiek sirgaliams, tiek žaidėjams.

Palangos klubo savininkai ir valdytojai yra gerbiama Vainauskų šeima, garsėjanti svariu indėliu į Lietuvos krepšinį. Vainauskų valdytas Vilniaus “Lietuvos ryto” klubas išsikovojo reikšmingą vietą Europos krepšinyje: du kartus laimėjo Europos taurę, penkis sykius tapo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionu, kelis sezonus konkurencingai žaidė Eurolygoje. Vainauskų šeima į “Olimpas Palanga” atneša neįkainojamos patirties – jų įdirbis Lietuvos krepšinyje ryškus jau kelis dešimtmečius, o vardas yra tapęs profesionalumo ir sėkmės šioje sporto šakoje sinonimu.

Po pergalėmis ženklinto periodo “Lietuvos ryto” klube, dabartinis „Olimpas Palanga” generalinis direktorius Jonas Vainauskas dar pademonstravo savo vadovavimo sugebėjimus perimdamas sunkiai besivertusią NKL komandą Mažeikių „M Basket” ir ją sparčiai iškeldamas į LKL. Dėl nepaliaujamos aistros krepšiniui ir gebėjimo atrasti talentus J.Vainauskas yra didelių “Olimpas Palanga” perspektyvų garantas.

„Olimpas Palanga” gali pasigirti gerai subalansuota sudėtimi, kurią sudaro daug žadantys jauni talentai ir patyrę žaidėjai. Toks įgūdžių ir patirties derinys užtikrina komandos konkurencingumą ir yra tvirtas pamatas būsimam augimui bei sėkmei.

 • Svarbi informacija:

  Durys atidaromos: ~17:15
  Renginio trukmė: ~2:00
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: netaikomos

   

  Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

 • Bilietai:

  https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/sportas/krepsinis/draugiskos-rungtynes-bc-palangos-olimpas-bk-liepaja-401473/

Data

2023-09-13
Expired!

Laikas

18:00 - 20:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos sporto arena
Sporto g. 3, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.