Colours of Bubbles – Palanga

Birželio 27 dieną „Colours of Bubbles“ oš kartu su jūra „OLDMAN” Palangoje.

Beveik dvidešimtmetį kartu žygiuojantys „Colours of Bubbles” užsitikrinę kinematografiško roko kūrėjų titulą. Jie – tamsesnio, gilesnio indie roko muzikos atspindžio atstovai, nagrinėjantys rūškanos ir meilės, euforijos ir šviesos temas.

Kultūrinio projekto „Europavox“ pavadinti „šlovingai himniško, rankas į orą iškelti kviečiančio rokenrolo“ kūrėjais, per grupės gyvavimo laikotarpį „Colours of Bubbles” įrodė, kad yra verti šio titulo: jie pelnė daugybę apdovanojimų ir nominacijų, M.A.M.A apdovanojimuose tapo laimėtojais „Metų roko grupės“ kategorijoje, grojo didžiausiose šalies arenose bei turavo visoje Europoje.

Jie nebijo peržengti ribų ir išlipti iš savo komforto zonos – „Colours of Bubbles” sukūrė muziką režisieriaus Aleksandr Špilevoj spektakliams „Neišmoktos pamokos“ ir „Šv. Speigas“, dirba kartu su kameriniu orkestru ir atranda daugybę kitų kelių, kuriais žengiant skamba kinematografiško roko odės gyvenimui, meilei ir saviems.

Pirmi bilietai pigiau.

———–

Sėdimų vietų skaičius ribotas, prašome ateiti anksčiau ir vietą užsiimti, arba galite pasirūpinti savimi, atsinešdami turistinę kėdutę, pledą ar panašiai. Tilpsime visi!

Renginys gali būti fotografuojamas ir/arba filmuojamas.

Data

2024-06-27

Laikas

20:00

More Info

Read More

Vieta

Oldman
Jūratės g. 2A, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.