CLARA GIAMBINO albumo ”Aquarium” pristatymas

Claros Giambino debiutiniame albume – Lietuvos literatūros klasiko eilės ir nuogi asmeniniai išgyvenimai

Lietuvos muzikos padangėje prieš dvejus metus sužibusi prancūzė Clara Giambino gegužę muzikos gerbėjams pristato savo debiutinį albumą, kuriame šalia itin asmeniškų Claros autorinių dainų skamba ir lietuvių literatūros klasiko eilės.

Claros istorija Lietuvoje prasidėjo daugiau nei prieš 5-erius metus, kuomet talentinga šokėja iš Prancūzijos prisijungė prie Kauno šokio teatro „AURA“ kolektyvo. Per šiuos metus jauna menininkė savo charizma sugebėjo ne tik užkariauti teatro gerbėjų širdis, sukurti sėkmingai veikiantį verslą, bet ir nustebinti mūsų šalies publiką muzikiniais sugebėjimais.

Prieš dvejus metus Clara pristatė pirmąjį savo muzikinį singlą „Širdis“, kuriame suskambo Lietuvos literatūros klasikos Vinco Mykolaičio-Putino eilės. Vėliau iš Marselio kilusi menininkė su projektu „Aquarium de Clara“ dalyvavo populiariam televizijos muzikiniame projekte „X faktorius“ bei pasiekė projekto finalą.

Šią gegužę C. Giambino muzikos gerbėjams pristato du metus brandintą debiutinį albumą, kuriame klausytojai ras ne tik populiarų atlikėjos hitą „Širdis“, bet ir kitas per dvejus metus anglų ir lietuvių kalbomis sukurtas Claros dainas.

Kaip teigia pati atlikėja, šis albumas yra jos pastarųjų metų patyrimų ir lydėjusių emocijų muzikinė išraiška.

„Šis albumas yra mano pastarųjų gyvenimo metų Lietuvoje istorijos atspindys. Šioje istorijoje galima rasti daugybę skirtingų emocijų: džiaugsmą, augimą, didžiulę meilę, liūdesį, sunkumus ir apskritai, viską, kas lydėjo mane per šiuos pastaruosius metus. Šiuo albumu tiesiog norėjau įprasminti ir paleisti šį gyvenimo etapą ir jį lydėjusias emocijas. Todėl albumas yra labai atviras ir asmeniškas“, – teigia atlikėja.

Pasak Claros,  albumo „Aquarium“ pavadinimas atskleidžia šio debiutinio muzikinio rinkinio spalvingumą ir įvairiapusiškumą.

„Albumo pavadinimas siejasi su vandens stichija, kuri man yra itin artima. Šis albumas lyg mano asmeninis vandenynas, į kurį pasinėrus galima matyti daug ryškių spalvų, šviesos. Tačiau kartais jis gali būti ir tamsus, drumzlinas ir banguotas. Toks yra ir mano debiutinis albumas – įvairiapusiškas, kaip vanduo ar žmogaus siela“, – mintimis dalinosi albumo autorė.

Prie Claros Giambino debiutinio albumo įrašų prisidėjo ir gerai žinomi Lietuvos muzikos verslo profesionalai. Albumo įrašymu ir skambesiu rūpinosi prodiuseris Vitas Vaičiulis, kuris taip pat dirba su tokiais šalyje žinomais muzikos vardais, kaip „Daddy Was A Milkman“, „Electronic I“ ar Lolita Zero.

Prie albumo kūrinių aranžuočių svariai prisidėjo klaipėdiečių elektroninio roko grupės „Royce“ nariai Ilja Gun ir Justas Katauskis.

Jau gegužės 12 d. „Oldman“ erdvėje Palangoje įvyks ir pirmasis albumo pristatymo koncertas. Šią dieną Claros Giambino debiutinis albumas viešai pasirodys ir visose populiariausiose muzikos klausymosi platformose.

Dėmesio: sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl įsigijus bilietą, prašome rezervuoti vietas tel. +37060739394. To nepadarius, negalėsime Jums užtikrinti sėdimos vietos renginio metu. Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.

Renginyje gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose medijos priemonėse.

Video:

 • Svarbi informacija:

  Durys atidaromos: ~19:00
  Renginio trukmė: ~1:15
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių, prancūzų, anglų
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: netaikomos

  Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

 • Bilietai:

  https://store.bilietai.lt/public/?concert=391792&design=bilietai&lang=lit&center=1745#view=ticketsselect

Data

2023-05-12
Expired!

Laikas

21:00 - 22:15

More Info

Read More

Vieta

Oldman
Jūratės g. 2A, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.