Bix | Palanga

03.11 Bix | Palanga

Kultinė roko grupė „Bix“ kviečia kartu atšvęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą – šventiniame grupės koncerte kovo 11 dieną Palangos koncertų salėje.

„Tokią svarbią dieną vykstantis koncertas bus tikrai išskirtinis, o to laikmečio energijos ir laisvės kupinos dainos nuskambės ryškiausiai.”, – sako grupės lyderis Saulius Urbonavičius – Samas. „Kartu atšvęsim Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę – tai bus svarbiausias koncerto akcentas!“

Palangoje grupė atliks legendiniais tapusius grupės kūrinius „Tarp Europos ir Honkongo“, „Bijom“, „Akli kariai“ bei geriausias „Bix“ dainas iš visos kūrybos.

Šventiniame Kovo 11-osios koncerto programoje autentiškas „Bix“ skambesys su pučiamųjų sąstatu ir laisvę pranašavusios dainos – būtent taip kaip skambėjo prieš 32 metus!

BIX – Tarp Europos ir Honkongo: https://youtu.be/4tszQPqwYc0

 • Svarbi informacija:

   

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: 19:00
  Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
  Pertraukos: nėra
  Vaikai nemokamai neįleidžiami.
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: netaikomos

  Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.

Data

2022-03-11
Expired!

Laikas

20:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.