BALETAS „SPRAGTUKAS“

Daugiau nei prieš šimtą metų sukurtas vienas populiariausių ir mėgstamiausių baletų pasaulyje „Spragtukas“ – tai graži Kalėdų pasaka, kupina stebuklų, kuriais taip norisi tikėti šventiniu laikotarpiu. Įkvėpta E. T. A. Hofmano pasakos „Spragtukas ir pelių karalius“, ši istorija tapo neatsiejama kalėdinio laikotarpio dalimi. Ji tarsi nukelia į vaikystę, kviečia patikėti Kalėdų stebuklais ir leidžia stebėti gėrio ir blogio kovą, kurią galiausiai laimi meilė.

Šiais metais gražiausią Kalėdų pasaką pristatys pirmą kartą Lietuvoje viešinti baleto trupė iš Bulgarijos „Sofia Festival Ballet“, kuri jau daug metų džiugina savo žiūrovus visame pasaulyje išpuoselėta choreografija ir meistriškumu. Šokio trupę sudaro vieni geriausių Bulgarijos, Norvegijos, Makedonijos, Rumunijos ir kitų šalių nacionalinių operos ir baleto teatrų šokėjai. „Sofia Festival Ballet“ – tai klasikinė baleto trupė, kurios repertuare – tokie spektakliai kaip „Don Kichotas“, „Miegančioji gražuolė“, „Žizel“ ir kt. Pirmos savo viešnagės Lietuvoje metu atlikėjai pristatys vieną gražiausių savo pastatymų – klasikinį baletą „Spragtukas“, kuris sužavės tiek mažus, tiek didelius.

Šiuo magišku laikotarpiu leiskite sau patikėti stebuklais šventiniuose baleto „Spragtukas“ pasirodymuose – gruodžio 25 d. Jonavos kultūros centre, 27 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose, gruodžio 29 d. Palangos koncertų salėje, 30 d. Kauno „Žalgirio arenoje“ ir gruodžio 31 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.

 • Svarbi informacija:
  Norint įsigyti daugiau nei 15 bilietų, prašome kreiptis info@kakava.lt
  Durys atidaromos: 19:00 val.
  Renginio trukmė: apie 2 val.
  Pertraukos: nėra
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (imtinai, neužimant papildomos vietos)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: nėra
 • Bilietai:

  https://kakava.lt/renginys/baletas-spragtukas/4059/7689

Data

2022-12-29
Expired!

Laikas

20:00 - 22:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.