Badmintono savaitgalis Palangoje!

Birželio 17 d., šeštadienį Palanga jungiasi prie dar 5 miestų visoje Lietuvoje ir įgyvendina Badmintono federacijos projektą: “Badmintono savaitgaliai Lietuvos miestuose ir miesteliuose”.

Kviečiame visus į nemokamą renginį ir varžybas, kurios vyks Ganyklų g. 18 salėje Palangoje nuo 10 val., o nuo 14 val. kviesime visu prie Vlado Jurgučio progimnazijos, Ganyklų g. 2, kur visi išbandysime lauko badmintoną, (AirBadminton), sporto šaką, sukurtą ir ištobulintą Pasaulinės badmintono federacijos būtent žaidimui lauke!

Turnyre gali dalyvauti ir naujokai, mėgėjai, todėl kviečiame visus, kurie nori išbandyti šį sportą, bet gal nedrįso, tingėjo ar neturėjo laiko J

Pagrindinis reikalavimas – avėti sportinę avalinę. Raketes ir kamuoliukus, suteiksime viskas ko jums reikia, tai ateiti ir praleisti smagią dieną drauge!

Dalyvių amžius nuo 5 metų.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA IR INFORMACIJA: FB – Pajūrios raketė, tel.: 867730347 arba pajuriorakete@gmail.com

Renginį Palangoje organizuoja Palangos BK Pajūrio raketė.

Tą pačią dieną nemokamos varžybos ir renginys vyks: Kaune, Kelmėje, Panevėžyje, Prienuose ir Vilniuje.

Projektas „Badmintono savaitgalis Lietuvos miestuose ir miesteliuose“, Nr. SRF-SRO-2021-1-0788 bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Data

2023-06-17
Expired!

Laikas

10:00
Kategorija

Komentarai uždrausti.