Asmik Grigorian su orkestru | Palanga

Asmik Grigorian staigmena: netikėtas pasirodymas Palangoje

Klasikinės muzikos gerbėjams besibaigianti žiema atneša unikalią dovaną – operos žvaigždės Asmik Grigorian koncertą pajūryje.

2019-aisiais geriausia pasaulio operos soliste pripažinta Asmik Grigorian šių metų vasario 27 dieną surengs ilgai lauktą pasirodymą Palangos koncertų salėje. Dėl pandemijos sukeltų apribojimų nukeltas jos pasirodymas Lietuvos pajūrio kurorte pagaliau įvyks.

Tai – ypatinga proga išvysti šią virtuozę ir išgirsti jos unikalų balsą skambant vienoje moderniausių šalies koncertų salių. Kita tokia galimybė gali pasitaikyti tik labai negreitai.

„Dėl itemptos darbotvarkės ir sudėtingo grafiko, kuris suplanuotas iki pat 2028-ųjų, tik dabar visiškai netikėtai pavyko rasti tinkamą datą koncertui Palangoje, – sakė Asmik Grigorian. – Gavau nemažai laiškų iš žmonių, kurie laukė šio koncerto, todėl be galo džiaugiuosi galėdama pagaliau atvykti į Palangą ir juos nudžiuginti.“

Klausytojų laukia solinis šios atlikėjos koncertas drauge su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojamu Ričardo Šumilos.

Pasaulį savo balsu pakerėjusi Lietuvos operos žvaigždė koncerto metu atliks populiariausias operų arijas, kurios jau yra tapusio jos vizitine kortele.

INFORMACIJA BILIETŲ TURĖTOJAMS

Bilietus į 2020 m. liepos 30 d. arba 2021 m. kovo 7 d. turėjusius vykti koncertus įsigijusiems pirkėjams galioja tie patys bilietai ir papildomai kreiptis niekur nereikia.

Bilietų turėtojai, kurie tuo metu negalės dalyvauti renginyje iki 2022 m. vasario 24 d. turi kreiptis į organizatorių el. paštu bilietai@forsevent.com, kad jiems būtų išduodamas tos pačios arba didesnės vertės kuponas pasirinktam organizatoriaus vykdomam renginiui. Kuponui netaikomi jokie mokesčiai. Turint kuponą ir nepanaudojus jo per 12 mėn. nuo išdavimo datos žiūrovas gali kreiptis į organizatorių dėl pinigų grąžinimo.

 • Svarbi informacija:

  Svarbi informacija
  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: ~16:00
  Renginio trukmė: ~1:30
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: netaikomos

   

  Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.

Data

2022-02-27
Expired!

Laikas

17:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.