Antikvariniai Kašpirovskio dantys + Strings Of Earth Orchestra Palanga, OLDMAN

10.30 Antikvariniai Kašpirovskio dantys + Strings Of Earth Orchestra | Palanga

Spalio 30 dieną bus paskutinė vasaros laiko diena. Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir „Strings Of Earth Orchestra“ planuoja sustabdyti vasaros laiką, kad niekur nepabėgtų!

Antikvariniai Kašpirovskio dantys:

Ar tu atsimeni kaip vasaros nakty

Tau buvo karšta kaip pirty?

Kaip žliaugė prakaitas upeliais

Į jūrą kai ropojai keliais?

Tai viskas, žinok, baigės

Žiemos miego nuėjo sraigės

Elektra ir dujos – košmaras

Visi gudrūs į AKD pasišildyti varo

Strings Of Earth Orchestra:

„Strings Of Earth Orchestra“ – Vilniuje reziduojantis, bet visam pasauliui skambantis muzikos projektas, kurio pagrindinė misija – tyrinėti nuostabiąją muzikos visatą ir į šią patirtį įtraukti kuo daugiau žmonių ir ne tik.

Projekto istorija prasideda 2017-ųjų metų vasarą, kai vaikinas iš mažo Pietų Lietuvos miesto, Druskininkų, pradėjo rašyti dainas. Nuo tada iki dabar įvyko nemažai – virš 200 gyvų pasirodymų, kuriuose žmonės ne tik šoko, bet taip pat lipo ant scenos ir grojo kartu. Projekte jau sudalyvavo virš 50 Lietuvos ir užsienio muzikos atlikėjų. Stygos virpėjo ant „Galapagai“, „Laisvės Piknikas“, „Sostinės Dienos“ festivalių scenų, grupė gavo kvietimus atvykti į L.A., Hainaną, Olandiją. Koncertuose skambėjo repas, džiazas, regis, rokas, country, folkas, funkas. Vieną dieną jie galbūt gros ir techno? Kodėl gi ne. Šie vaikinai ir neseniai prisijungusi bosistė yra atviri ir draugiški įvairiems pasauliams, tai yra jų kūrybos esmė – išreikšti akimirkos jausmą ir pakilti virš kasdienybės, pasitelkiant dvi stipriausias jėgas žemėje – muziką ir meilę.

Šiuo metu grupė baiginėja savo debiutinį albumą bei koncertuoja kartu su vis drąsiau į repo pasaulį žengiančiu ir vis daugiau gerų atsiliepimų sulaukiančiu „Semi M86“.

Durys – 18 val. Koncertas – 20 val. koncertas stovimas.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: 
nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Data

2022-10-30
Expired!

Laikas

20:00 - 22:00
Kategorija

Komentarai uždrausti.