ALINA ORLOVA | OLDMAN Palanga

Vasario 26 d., šeštadienį, OLDMAN vyraus lyriška ir teatrališka atmosfera, nes scenoje – Alina Orlova. Tą vakarą skambės unikalus atlikėjos balsas ir muzika, nukelianti į Mėnulį, į melancholijos pilną mamuto pasaulį ar į stebuklingą akimirką, kai brėkšta aušra.

A. Orlovos koncerte skambės jos visų laikų muzika: tie kūriniai, kuriuos prieš 13 metų pamilo Lietuva, Prancūzija, Rusija, Jungtinė Karalystė ir daug kitų šalių, vos pasirodė debiutinis Alinos albumas „Laukinis šuo dingo“, ir tie, kuriuos autorė kinematografiškai sumezgė į 2010-ųjų albumą „Mutabor“. Pagaliau, jos pasaulietiškoji kūryba iš puikiai Europos kritikų įvertinto albumo „88“ ir naujausiojo albumo „Daybreak“.

RUDUO TAU TINKA | Alina Orlova 
www.youtube.com/watch?v=yb1ZggvEOwM

Spotify | https://tinyurl.com/tk4acs66
YouTube | https://tinyurl.com/9drrkwe8
Facebook | https://tinyurl.com/v8x6nhew
Instagram | https://tinyurl.com/txektzzc

Tavo bilietas: https://tickets.paysera.com/…/alina-orlova-palanga-c1f4
______________

Sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl įsigijus bilietą, prašome staliuką ar vietą prie baro rezervuoti tel. +370 607 39394.

Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.
______________
Renginyje bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Data

2022-02-26
Expired!

Laikas

21:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

Oldman
Jūratės g. 2A, Palanga
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.