Advento vainiko pynimas su Jurgita Treinyte

Belaukiant Kalėdų – muziejaus dirbtuvės, kviečiančios kurti stebuklą!
Sparčiais žingsniais keliaujančios paskutinės rudens dienos netrukus atves mus į Adventą – Kalėdų laukimo laiką. O kad jis neprailgtų, Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia patirti kūrybos ir laukimo džiaugsmą drauge. Advento laikotarpio dirbtuvėse „Stebuklus kuriame patys“ muziejus ragina šeimas burtis jaukiems vakarams kartu dekoruojant vainikus, rišant šiaudinius papuošalus Kalėdų eglutei, liejant kvepiančias bičių vaško žvakes ar žaidžiant senuosius Advento žaidimus.

Pirmosiose dirbtuvėse lapkričio 23 d. 15 val. ir 17 val. kartu su tautodailininke, sertifikuota tradicinio paveldo amatininke Jurgita Treinyte kviesime rišti ir dekoruoti Advento vainiką. Kurdami šnekučiuosimės apie jo kilmę, rišimo tradicijas bei reikšmes, žvakių vainike simboliką Lietuvoje ir kitose šalyse. Vainikų gamybai ir dekoravimui reikiamas priemones miško samanų, kankorėžių, džiovintų uogų, gėlių rasite dirbtuvėse, tačiau galite atsinešti ir patys.

  • Svarbi informacija:
    Kadangi Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus uždarytas renovacijai, dirbtuvių renginiai vyks šalia esančiame pastate muziejaus kieme ( įėjimas iš J. Šliūpo gatvės pusės).
    Dėl riboto vietų skaičiaus, į dirbtuves būtina registracija el. paštu  j.sliupo.muziejus@lnm.lt.
  • Bilietai:

    Visų Advento laikotarpio dirbtuvių kaina – 2 eurai.  Bilietą galima įsigyti interneto svetainėje LNM.LT (bilietų nuoroda - https://bilietai-jsm.lnm.lt) ir renginio vietoje.

Data

2022-11-23
Expired!

Laikas

ir 17 val.
15:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus
Vytauto g. 23A, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.