Prancūziškas teatras ir improvizacija pajūryje

2022
09 10
Pažintis, atvežusi prancūzišką teatrą ir improvizaciją į pajūrį.
Palangos ,,Grubusis” teatras vadovai Rita ir Virginijus dalinasi įspūdžiais ir pažintimi su Prancūzija bei jos menininkais.
„Mūsų mylimiausia vasaros atostogų kelionių šalis yra Prancūzija. Susipažįstame su ja važiuodami dviračiais, kopdami į kalnus, lankydami turgus mažuose viduramžių miesteliuose.
Šiųmetinės išvykos maršrutas mus atvedė į pažintį su fotografe, įvairių projektų iniciatore Neringa Greičiute. Tai lietuvaitė, gyvenanti prancūziškai. Svečiavomės jos namuose viename gražiausių viduramžių miestelių (patenka į šimtuką) Lavaudieu. Savo senoviniame name ji žada įkurti meno rezidenciją, kurioje ypač būtų laukiami kūrėjai iš Lietuvos.
Neringa papasakojo apie vieną aktorių, su kuriuo (grupę sudarė muzikantai, fermeriai, perfomeriai) plaukė buriniu laivu upėmis, kanalais ir pakrantėje rengdavo spektaklius, koncertus bei pristatydavo savo produkciją.
Mus sužavėjo tokia veikla ir mes pakvietėme Neringą kartu su tuo aktoriumi, poetu Benoit Briand apsilankyti Palangoje ir parodyti gatvės spektaklį bei vesti impro mokymus teatro aktoriams”.
Rugsėjo 16 d. 18.00 val. spektaklis „Tikrasis siuntinys” (Grafų Tiškevičių alėja)
 Rugsėjo 17 d. 10-18 val. * mokymai – improvizacinis teatras Šventojoje
Rugsėjo 18 d. 10-14 val. * mokymai – improvizacinis teatras Palangoje
* Mokymuose gali dalyvauti visi norintys, kurie savo veiklą sieja su aktoryste. Vietų skaičius ribotas. Registracija telefonu 860242086