Palangos talentų lyga

2022
10 07
Spalio 8 d. 19 val. Palangos koncertų salėje vyks ypatingas renginys – Palangos talentų lyga.
Skambės vaikų ir jaunimo atliekami populiariausi pasaulio ir lietuviški hitai. Žiūrovai kviečiami dalyvauti TV filmavime – NEMOKAMAI.
„Palangos talentų lyga“ – tai pirmasis tarptautinis konkursas Palangoje, kuriame vaikai ir jaunimas atliks gražiausius lietuviškus ir pasaulio hitus. „Palangos talentų lyga“ – tai jau gerai pažįstamo aštuntus metus skaičiuojančio TV konkurso „Muzikos talentų lyga“ dalis, persikėlusi į Palangą.
„Muzikos talentų lyga“ jau tapęs tarsi kokybės ženklu ir startiniu laipteliu jauniesiems atlikėjams prieš didžiąsias scenas ir pasaulinius televizinius projektus. Šiandienai šis konkursas išaugo net į keturis festivalius per metus – didžioji „Muzikos talentų lyga“ vyksta pavasarį, vasarą kviečia „Summer Talent League“ į Ispanijos Lloret de Mar kurortą, rudenį jaunieji atlikėjai kviečiami pradėti mokslo metų sezoną „Sostinės dienose“ bei Palangos koncertų salėje, o žiemą pasitinkame Kalėdas ir Naujuosius metus kalėdinėje talentų lygoje – „Christmas Talent League“ konkurse. Kiekvienas iš jų turi savo savitumą ir charakterį, bet visus juo vienija – organizacinė kultūra, garso ir apšvietimo kokybė, scenos bei grafinio dizaino estetika ir dėmesys ne tik kiekvienam konkurso dalyviui, bet visoms renginio detalėms.
Palangoje susirinks jaunieji atlikėjai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kaimyninių Europos šalių – Latvijos, Estijos, Lenkijos, Suomijos, Belgijos. Konkurso metu tarptautinė vertinimo komisija, susidedanti iš vokalo specialistų, atrinks stipriausius pasirodymus, kuriuos filmuos ir transliuos nacionalinis transliuotojas – LRT televizija. Įspūdingiausiai pasirodžiusiam atlikėjui atiteks konkurso Grand Prix taurė.