Palangoje vyko Ukrainos palaikymo solidarumo akcija

2022
02 25

Vasario 24 d. ant Palangos jūros tilto suplevėsavo Ukrainos ir Lietuvos vėliavos, mėlyna bei geltona spalva nušvito ir kurorto Koncertų salė. Taip Palanga palaiko savo miesto partnerį Ukrainoje Bučą ir visus Ukrainos žmones jų kovoje už savo laisvę.

Ukrainos ir Lietuvos vėliavos, skambant abiejų šalių himnams, buvo pakeltos ir Jūratės bei Kastyčio skvere, kur palangiškiai rinkosi į solidarumo ir vienybės su Ukraina akciją #LaisvėŠviečia.

„Mes negalime likti nuošalyje. Mes negalime likti abejingi Ukrainos likimui. Mes negalime pritarti Rusijos agresijai ir karo veiksmams prieš nepriklausomą Ukrainos valstybę. Mes sakome NE karui. Mes norime TAIKOS. Laikykitės, Ukrainos žmonės! Mes esame su savo broliais ir sesėmis Ukrainoje, esame su savo miesto partnerio Buča žmonėmis!“, – į susirinkusiuosius kreipėsi Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Jis pakvietė palangiškius ir miesto svečius apsilankyti ant jūros tilto bei nusifotografuoti Ukrainos bei Lietuvos vėliavų fone, ir šias nuotraukas kelti į savo paskyras socialiniuose tinkluose.

Paskleiskime visam pasauliui žinią, kad mes su Jumis, Ukrainos žmonės.

Prisidėti prie šios akcijos galime kiekvienas iš mūsų. Jūsų nuotraukos, darytos ant Palangos jūros tilto mėlynai geltonos ir Trispalvės fone, ar bet kur kitur su Ukrainos ir Lietuvos simbolika ir paskleistos socialiniuose tinkluose, simbolizuos mūsų paramą karo veiksmus patiriantiems Ukrainos žmonėms. Būkime vieningi ir solidarūs!