Palangiškiai kviečiami prisijungti prie tvarkymosi akcijos „Darom 2022“

2022
04 20

Aplinkos teršimas – problema, su kuria siekiama kovoti akcijomis, suburiančiomis visus Lietuvos gyventojus. Akcija  „Darom“ Palangos mieste, kaip ir visoje Lietuvoje, jau tapo tradicine, o jos tikslas – ne vien tik tvarkyti ir švarinti aplinką, bet ir skatinti žmonių savimonę bei pilietiškumo jausmą, ugdyti meilę gamtai, kurioje gyvename.

Palangos miesto savivaldybė kaip ir kasmet jungiasi prie akcijos ir skatina miesto gyventojus bei svečius prisidėti prie planuojamos akcijos. 2022 m. balandžio 23 d. visi kviečiami tvarkyti supančią aplinką: daugiabučių gyvenamųjų namų teritorijas, pajūrio miškus, pakeles, upelių bei melioracijos griovių pakrantes, garažų  bei kitas bendro naudojimo teritorijas.

Visi norintys prisijungti prie akcijos turėtų informuoti Palangos miesto savivaldybės administraciją el. paštu reda.kairiene@palanga.lt apie planuojamas tvarkyti teritorijas.

Užsiregistravusiems akcijos dalyviams Palangos miesto savivaldybės administracija garantuoja aprūpinimą maišais bei  surinktų atliekų išvežimą.

Informaciją apie bendruomenių iniciatyvas bei tvarkomas teritorijas galite rasti adresu:

https://www.palanga.lt/veiklos-sritys/aplinka/aplinkos-ir-atlieku-tvarkymas/8816.

Dėl maišų atliekų rinkimui galite kreiptis telefonu 8 645 26885.

Apie surinktas atliekas ir jų buvimo vietą  balandžio 23 d. (tik talkos vietą nurodžius iš anksto) prašome informuoti telefonu 8 630 04412.