Palanga turistus pasitinka naujiena – atidarytas aukščiausias apžvalgos ratas Lietuvoje

2022
05 17

Norime kartu su Jumis pasidžiaugti, kad Palangoje pradėjo veikti didžiausias ir moderniausias apžvalgos ratas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Vaizdai iš paukščio skrydžio atsiveria nuo Šventosios iki pat Klaipėdos.

Pramoginio rato kūrėjas – Mondial kompanija, kuri daugiau nei keturis dešimtmečius gamina apžvalgos ratus ir kitus sudėtingus pramoginius įrenginius Nyderlanduose. Aukštos kokybės Mondial apžvalgos ratai savo savitu dizainu, įspūdingu naktiniu apšvietimu jau daug metų puošia Vakarų ir Šiaurės Europos, Australijos, JAV, Kanados ir kitų šalių didžiuosius miestus.

Poilsio ir pramogų komplekso „Palangos vasaros parkas“ teritorijoje, J. Basanavičiaus gatvėje sumontuotas apžvalgos ratas pritaikytas suktis tiek žiemą, tiek vasarą. Moderniausias ir aukščiausias kada nors Lietuvoje buvęs apžvalgos ratas siekia virš 40 m.

Apžvalgos ratas veikia nuo 10 val. iki 22 val., atsižvelgiant į oro sąlygas. 27-niose gondolose telpa 160 žmonių, po 6 kiekvienoje.

Bilietas žmogui kainuos 10 eurų, o sumokėjus 50 eurų, galima gauti VIP kabiną. Per maždaug dešimt minučių apsukami trys ratai.

Į kabiną gali įvažiuoti ir neįgalusis su visu vežimėliu.

Facebook puslapis – https://www.facebook.com/palangosapzvalgosratas