Pajūrio Ekspresas – greitesnis kelias LINK sentimentų

2022
06 10

Keleivių vežimo traukiniais bendrovė „LTG Link“ jau šeštą sezoną pradeda vykdyti tiesiogines keliones į šalies pajūrio kurortus. Pirmieji „Pajūrio ekspreso“ reisai startuos jau birželio 3 d. ir tęsis iki pat rugpjūčio 28 d. Šiemet keleiviai iš Vilniaus šiuolaikiškais traukiniais galės vykti į Palangą, Nidą, Preilą, Pervalką ir Juodkrantę.

„Pajūrio ekspresas“ – tai tęstinis darnų judumą skatinantis maršrutas, kuriuo Klaipėdą ir Kretingą galima pasiekti traukiniu ir kelionę į kurortus tęsti specialiais „Pajūrio ekspreso“ autobusais. Keliaujantys į Palangą iš traukinio į specialų autobusą persės Kretingos geležinkelio stotyje, į Neringos kurortus – Klaipėdos geležinkelio stotyje.

Jūra mėgsta dalintis ir greičiausiai kiekvienam iš mūsų yra padovanojusi po vieną kitą saują įsimintinų akimirkų.

Jau nuo 06/03 d. Pajūrio Ekspresas kviečia grįžti prie jūros ir viską patirti iš naujo!

Štai traukinių Vilnius–Jūra ir Tavo nerūpestingos vasaros grafikas:

Kelionė, kuri patiks ir vaikams

Taip, teisingai ilgi maršrutai gali būti smagūs ir mažiesiems, kadangi kiekvieną vasaros savaitgalį traukinyje jų lauks dėžė, sklidina žaidimų ir įsimintinų akimirkų!

Maistas maršrute „Pajūrio ekspresas“

Jog atostogų nepradėtum alkanas, „Pajūrio ekspresas“ maršrute pasirūpinome maistu, užkandžiais bei karštais gėrimais. Nesivežk alkio į galutinę stotelę, peržiūrėk MENIU ir tikrai kažką išsirinksi!

Kam važiuoti, jei gali keliauti!