Orientacinis žaidimas turiningam laisvalaikiui Palangoje

2022
07 01

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka mažuosius skaitytojus ir jų šeimas kviečia pažinti Palangos miestą bei jo unikalius objektus. Jei mėgstate iššūkius ir leisti laiką gryname ore, literatūrinis orientacinis žaidimas gali tapti smagia pramoga jūsų suburtai komandai.

Orientacinio pasivaikščiojimo metu susipažinsite su kurorto apylinkėmis, sužinosite šiek tiek istorijos ir įdomių faktų apie Palangos miestą . Dalyvaudami literatūriniame žaidime pamiklinsite ne tik kojas, bet ir protą, kadangi maršruto punktus turėsite rasti patys ir taip lavinti savo orientavimosi mieste įgūdžius. Spręsdami užuominas, ieškodami nuorodų, pasitelkdami literatūros žinias, aplankysite dešimt išskirtinių objektų. Žaidimo maršrutas nuo Palangos vasaros skaityklos tęsiasi įdomiausiomis kurorto gatvelėmis.

Orientacinio žaidimo pranašumas tas, kad pramogauti galima savarankiškai ir pasirinkus tinkamą laiką. Norintiems dalyvauti žaidime reikia išmaniojo telefono su internetu bei QR kodų skaitymo funkcijos. Žaisti gali ir svečiai iš užsienio – orientacinis maršrutas išverstas į anglų, rusų bei vokiečių kalbas.

Savo žemėlapį rasite Nacionalinės bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje (Vytauto g. 72) ir Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 61). Jį taip pat galite parsisiųsti čia [zemelapis lt Palanga.pdf]

Linkime sėkmės ir smagių įspūdžių!