„OLDMAN Palanga“ parkas atsiveria vasarai – laukia per 60 renginių

2024
06 11

Geriausių Lietuvos atlikėjų koncertų, kino ir juoko pripildytą vasarą žadanti kultūros erdvė „OLDMAN Palanga“ savo žiūrovams atsiveria jau šią savaitę – birželio 14 d., penktadienį, koncertą parke pirmąkart surengs „Free Finga“, pristatantis gaivališką albumą „Plastika“, o šeštadienį susitikimui kvies „Kitokie pasikalbėjimai“ su Vaidu Baumila.

Taip pat nuo penktadienio „OLDMAN Palanga“ startuoja UEFA Europos futbolo čempionato transliacijos bene didžiausiame ekrane pajūryje po atviru dangumi.

Įžangą į Joninių savaitgalį sukurs „Humoro klubas“ su programa „Šiek tiek siaubinga“, kurioje pasirodys visiems gerai pažįstama „stand-up“ humoristų kompanija – Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartusevičius bei Vaidotas Šiožinis.

Penktadienį, birželio 21 d., OLDMAN Palanga“ pasirodys „G&G Sindikatas“, šeštadienį – ką tik naują vaizdo klipą pristačiusi ir naujausią albumą „Kiaurai sienas“ į pajūrį atvežanti Giedrė. Birželio 23 d. Joninių išvakares kartu švęsti kvies jaunimo numylėtiniai – grupė „jautì“.

Birželio mėnesio koncertinį tinklelį užbaigs beveik dvidešimtmetį kartu žygiuojantys indie roko atstovai „Colours of Bubbles“ (06.27) bei magiškieji „Kamanių Šilelis“ (06.29).

Iš viso šią vasarą parke suplanuota per trisdešimt gyvo garso pasirodymų, naujų albumų pristatymų, debiutų ir mielų sugrįžimų. „OLDMAN Palanga“ pasirodys Kristijonas Ribaitis, „Elnio Rago Miškas“, „FC Baseball“, Konstantinas Lilas, Alina Orlova, Rūta MUR, „Lemon Joy“, „Poliarizuoti stiklai“, „Baltos varnos“, „Saulės kliošas“, „LiuKaBu“, Reinis Jaunais, „The Flamenco Thief“, „Abudu“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Baltasis kiras“, „Katarsis“, Gabrielius Vagelis, „Biplan“, „Baltic Balkan“, Kazimieras Likša ir dar keli koncertai-siurprizai.

„OLDMAN Palanga“ vasaros jau neįsivaizduojamos ir be nemokamų kino seansų po atviru dangumi. Kelerius metus iš eilės bendradarbiaujant su Palangos miesto savivaldybe įgyvendinamas projektas „Pasaulio kinas parke“ ir šį sezoną kvies trečiadienio bei sekmadienio, o rugpjūtį  ir antradienio vakarus leisti su dviem dešimtimis įdomiausių pastarųjų metų kino juostų.

Liepą parko ekrane karaliaus Europos šalių kino forumo „Scanorama“ atrinkti filmai, rugpjūtį – festivalyje „Kino pavasaris“, kino programoje „Lokys, liūtas ir šakelė“ suspindusios juostos, Izraelio ambasados Lietuvoje ir kitų projekto partnerių pristatomas kinas.

 

Daugiau apie „OLDMAN Palanga“ renginius: https://www.facebook.com/ILovePalanga

Aldo Kazlausko nuotr.