Kviečiame minėti Gedulo ir vilties dieną

2022
06 09
Birželio 14-ą dieną – Gedulo ir vilties dieną – visa Lietuva prisimena tremtyje žuvusius lietuvius. Kviečiame dalyvauti minėjimo renginiuose:
11.59 val., kad ir kur būtumėme, kad ir ką darytumėme, trumpam sustokime ir tylos minute pagerbkime tautiečius nukentėjusius nuo tremties ir kalinimų.
18 val. Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje Šventos mišios, skirtos Gedulo ir Vilties dienai paminėti.
19 val. Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčioje Šventos mišios, skirtos Gedulo ir Vilties dienai paminėti.
19.15 val. Atminties valanda. Prie Palangos Tremtinių kryžiaus pagerbsime tremtinius. Senosios gimnazijos moksleiviai kartu su Jūros šaulių vyrų choru paruošė programą pilną pagarbos dėkingumo tremtiniams. Juk jų sunkūs išgyvenimai, milžiniškos stiprybės liudijimas padėjo pamatus nepriklausomos Lietuvos atkūrimui. Šio minėjimo gėlė – rugiagėlė, lai būna vilties simbolis. Vilties, kad atsiminant šį skaudų visai lietuvių tautai kančios laikotarpį, niekada neleistume panašiai istorijai pasikartoti.
 Birželio 14–17 d. atidaroma Liudo Mažylio paroda „Skausmo ir vilties laiškai iš šalčio žemės“ Palangos miesto savivaldybės II a. fojė