Kviečiame prisijungti į „Žaliojo taško“ organizuojamos tvarumo iniciatyvos  „Poilsiautojai nori rūšiuoti“ renginį

2024
07 10

Gerb. Palangos apgyvendinimo paslaugų teikėjai,

Kviečiame Jus į „Žaliojo taško“ organizuojamos tvarumo iniciatyvos  „Poilsiautojai nori rūšiuoti“ renginį, kuris vyks jau liepos 17 d. nuo 13 iki 16 val. Palangoje, Jūratės ir Kastyčio skvere, J. Basanavičiaus gatvėje.

Poilsiautojai nori rūšiuoti! O kad tai daryti būtų paprasta, „Žaliasis taškas“ dovanoja apgyvendinimo paslaugų teikėjams specialius pakuočių atliekų rūšiavimo maišus ir kviečia suteikti galimybę Palangos kurorto svečiams atsakingai tvarkyti atliekas.

Jei tą dieną nebus galimybės atvykti į renginį, dovanojamus rūšiavimo maišus bus galima atsiimti iki vasaros pabaigos Palangos turizmo ir informacijos centre adresu Vytauto g. 94. (kiekis ribotas).

Poilsiautojai bei Palangos miesto gyventojai taip pat kviečiami apsilankyti renginyje, kuriame bus galima pasitikrinti rūšiavimo žinias bei jas praplėsti, dalyvauti rūšiavimo turnyruose, o mažieji svečiai – išbandyti žaidimus iš antrinių žaliavų ir gauti prizų.

Šia iniciatyva siekiama atkreipti ne tik poilsiautojų, bet ir turizmo sektoriaus atstovų dėmesį į rūšiavimo svarbą bei reikšmę klimato kaitai, kartu edukuoti ir ugdyti atsakingą požiūrį į rūšiavimą.