Birželio 3-5 dienomis šurmuliuos festivalis „Myliu Palangą“

2022
04 29
Birželio 3-5 dienomis kurorte šurmuliuos festivalis „Myliu Palangą 2022“. Festivalio svečių lauks neįtikėtinai daug fantastiškų renginių, pramogų ir nepaprastai įdomių veiklų – kiekvienas tikrai išsirinks sau priimtiną!
FESTIVALIO ERDVĖS
  • Jūratės ir Kastyčio skveras – karščiausias šventės traukos taškas arčiausiai Baltijos jūros! Skvere numatyti šventės atidarymo ir finalinis šeštadienio vakaro šou – muzikos ir lazerių šviesų sintezė. Visiems gerai žinomas atlikėjas Linas Adomaitis kartu su Palangos orkestru atliks savo naujausią koncertinę programą „Vandenynai“. Festivalio metu žiūrovus taip pat džiugins „Saulės Kliošas“ , „Homechestra“, „Velvet“ ir dar daug kitų atlikėjų. Be festivalio koncertinės programos čia išvysite Klounų teatro studijos Klounų teatro studiją „Dulidu“ muzikinį klounados spektaklį-paradą „Let‘s Jazz!“.
  • (Ne)Tradicinis kermošius „Palangos Juzė” – nuolat gyvas ir šurmuliuojantis tikrų tikriausias kermošius, į kurį iš visos Lietuvos, kaimyninių ir Baltijos šalių atkeliauja įvairūs prekybininkai. Didžiausią dalį šventės svečių įtraukianti renginio dalis bus išsidėsčiusi judriausioje Vytauto gatvės atkarpoje nuo Koncertų salės iki muzikinio fontano.
  • „Food truck” alėja – įsikūrusi prie visų pamėgto muzikinio fontano. Šioje vietoje praalkę festivalio svečiai turės galimybę pasistiprinti ir ragauti įvairių virtuvių maistą. Čia numatyti ir jaukūs akustiniai koncertai, o šeštadienio „desertas“ – pokalbių popietė su publikos mylimais veidais Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi. Tai pat čia išgirsite lengvo stiliaus, gardaus pateikimo, visiems suprantamą, skaniai klausomą ir abejingų nepaliekančią muziką. Grupė „Sirupas“ pristatys funk/rock/soul stiliuose persipynusią savo kūrybą. Tai pat čia pasirodys ir kiti savo kūrybinį kelią pradedantys muzikos atlikėjai.
  • Kol tėveliai ir seneliai mėgausis maistu, muzika ir pasirodymais, Broniaus Oškinio „Vaikų Aviacijos Akademija“ mažiesiems šventės svečiams pasiūlys išbandyti treniruoklį-lėktuvėlį. Vaikai galės patys pajusti imituotą skrydį, pabandyti pilotuoti šį mažą sklandytuvo prototipą, pavadinimu „Tununukas”.
  • Šeimos slėnis – kaip gi šventė be specialios programos mažiesiems. Pievoje prieš pagrindinę sceną mažuosius šventės dalyvius linksmins „Mažasis Aitvaras“ animatorės. Taip pat, čia išvysite Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotą interaktyvų šokio spektaklį vaikams iki 3 metų. Spalvoti žaidimai – tai spektaklis pilnas netikėtų, spalvotų daiktų, kurie skatina mažuosius žiūrovus kartu su šokėja tyrinėti ir atrasti.
  •  „Gradiali“ pieva (Birutės parko Rotonda) – tai šiek tiek mistiška ir kerinti erdvė pušyno apsuptyje. Čia suplanuoti sveikatingumo užsiėmimai, koncertas, šokio teatro pasirodymas bei Gintaro muziejaus edukacijos šeimoms. Penktadienį čia pasirodys „Šeiko šokio teatras“. Šeštadienį „Nika Ganga“ grupė džiazo muzikai būdingomis solinių linijų bei elektroninės muzikos elementais, nukels į RnB skambesio sentimentus. Savaitgalį be įvairių sporto praktikų čia vyks ir Gongų užsiėmimas – dainuojančio dubens garsai dalyvį ves į gilesnį savęs suvokimą, proto nuraminimą, realų fizinio kūno atsipalaidavimą. Na, o visai netoliese galėsite išvysti Pantomimos teatras „A“ artistus, t. y. net 8 mimai vienu metu atliks pasirodymą svajingoje Meilės alėjoje.
Susitiksime jau visai greitai!