Balandžio 23 d. Kurhauze – Šeiko šokio teatro šokio detektyvas „Kill, Baby, Kill“

2022
04 20

Gražiuose namuose gražų gyvenimą gyvena gražios seserys trynės. Vyriausioji Arvyda domisi visomis konspiracijos teorijomis, Regina yra aistringa golfo žaidėja, o jauniausioji sesuo Elžbieta atsidavusi astrologijai. Ji, ištyrinėjusi savo ir seserų horoskopus žino, kas jų laukia ateityje, žino kuri mirs, žino, kad ateis detektyvė, kuri atskleis po mandagių šypsenų fasadu slypinčias paslaptis.

Įkvėptas daugybės detektyvo žanro kūrinių nuo Agathos Christie apsakymų apie Miss Marpl ir Hercules Poirot iki Davido Lyncho „Tvin Pykso“, spektaklis įtraukia ne tik mistika dvelkiančiu siužetu, bet ir jautriu šiuolaikinio šokio atlikimu. Laviruodamas ant parodijos ribos, šis darbas kalba apie blogio prigimtį, keistus žmones ir jų kuriamą beprotišką pasaulį.

„Stilingas, groteskiškas, beprotiškas pasaulis primins Lynchą, Hitchcocką ir Tarantino, bet pagaliau tai Inga, su savo ypatingu humoru ir judesiu.“

 

Kultūros žurnalistė Agnė Bukartaitė.

Choreografė: Inga Kuznecova kartu su šokėjais.

Dramaturgė: Kristina Steiblytė.

Kompozitorius: Andrius Stakelė.

Scenografė, kostiumų dizainerė: Giedrė Brazytė.

Šviesų dizaineriai: Justas Bø, Aurelijus Davidavičius.

Šokėjai: Dovilė Binkauskaitė, Niels Claes, Oksana Griaznova, Mantas Černeckas, Viktorija Zobielaitė, Gintarė Marija Ščavinskaitė.

Teatro meno vadovė: Agnija Šeiko.

Prodiuserė: Goda Giedraitytė.

Produkcijos komanda: Darius Berulis, Greta Seiliūtė, Austėja Laurinavičiūtė, Edita Grigaitienė.

Laikas: balandžio 23 d. 18.30 val. Kurhauze.

Trukmė: 55 min.

N-10

Šeiko šokio teatro veiklą finansuoja: Klaipėdos miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba

Bilietus parduoda BILIETAI LT.

Įsigyk internetu: https://www.bilietai.lt/…/sokis/kill-baby-kill-77120  arba fizinėse kasose (visos kasos: https://www.bilietai.lt/lit/bilietu-pardavimo-kasos/palanga)