Žvaigždė

Ukraina ir Lietuva – dvi seserys, besidalijančios net kelių šimtmečių istorija. Istorija, kuria didžiuojamės, kuri leido išlaikyti bendras skirtingų etininių tautų sąsajas ir norą šiltai, artimai bičiuliautis.

Pati giliausia lietuvius ir ukrainiečius siejanti tradicija yra būtent maisto kultūra. Lietuviai bemaž šlovina naminius koldūnus, barščiams skiriamos dainos, na o apie žymųjį Kijevo kotletą esame girdėję tikrai ne vieną skanią legendą.

2000 m. atvėrę savo duris Jums, tikėjomės įgyvendinti šeimos svajonę – kurti jaukią, sveiką aplinką, kuri harmoningai derėtų su mūsų pačių kilme. Per visus šiuos “Žvaigždės” gyvavimo metus, Jūs mums suteikėte galimybę tapti mažaisiais Ukrainos maisto kultūros ambasadoriais Lietuvoje. Atsidėkodami už tai stengiamės Jus maloniai stebinti ne tik vasaros laiku, bet ir vėsesnį rudenį ar šaltą žiemą…

Tad pasiilgę tikrų barščių skonio, žieminių dirūnų su bruknėmis ar kito savo pamėgto mūsų patiekalo, prisiminkite – Jūs esate visuomet laukiami mūsų namuose! Tebūnie iš mūsų rankų – į Jūsų širdį. Nes drauge puoselėti smagiau, o mėgautis – kur kas skaniau!