Palanga

Erdvus ir jaukus – taip trumpai galime apibūdinti restoraną, kuris yra „Palanga SPA Luxury” korpuse.

Restorano interjeras dekoruotas natūralia tiko mediena ir egzotiškais augalais, sukuriant lengvą kurorto atmosferą. Pro didžiulius langus atsiveriantis pušų miško grožis suteikia restoranui ypatingo žavesio – tai kas sezoną besikeičianti interjero „puošmena“.

Nuo pat atidarymo 2003 metais, restoranas užsitarnavo gerą vardą. Itin didelį dėmesį skyrėme restorano virtuvės specialistų ir padavėjų meistriškumui tobulinti. Restorano virtuvės „credo“ – šviežumas, natūralumas ir lengvumas.

Restorano šefas reguliariai stažuojasi pasaulinio lygio specializuotuose mokymuose, o taip pat du kartus per metus mūsų restorano virtuvės meistrai dalyvauja Italijos ir Prancūzijos šefų praktiniuose mokymuose. Reguliariai atnaujiname restorano meniu, atsižvelgdami į pasaulinio lygio elitinių restoranų virtuvių „madas“ ir mūsų klientų pageidavimus.

„Palanga SPA Luxury” restorane Jūs galėsite pasimėgauti nuostabiais Flambé patiekalais: jeigu pageidautumėte matyti, kaip ruošiamas Jūsų patiekalas, šefas atveš reikiamą įrangą ir valgį gamins Jūsų akivaizdoje.