Galera

Kavinė, baras „Galera“

1725 metais piratų laivas „Galera“ dideliam štormui siaučiant sudužo į uolas. Daugelis žuvo, likę gyvi piratai su turtais, gelbėjimosi valtimi išsilaipino šioje pakrantėje ir atidarė visiems žinoma barą Šventojoje vardu – „Galera“.

Maloniai kviečiame apsilankyti bare, kuriame vyrauja piratiškas stilius, draugiški žmonės ir jauki aplinka. Padavėjai – piratai maloniai priims visus užklydusius, gausiai pamaitins ir sukurs jaukią atmosferą jūsų laisvalaikiui.

„Galera“ – strategiškai geroje vietoje, centrinėje Šventosios kurorto gatvėje, todėl pro šalį praeina ir užsuka šimtai lankytojų. Džiaugiames, kad baras – vienas populiariausių visame pajūryje ir gali priimti daug lankytojų!

Bare patenkinti lieka ne tik europietiškos virtuvės gurmanai, bet ir lietuviškų patiekalų mėgėjai, o maistą lankytojai gali užsisakyti net nakties metu!

„Galera“ vakarais lankytojams siūlo ypatingą naktinę programą kartu su Lietuvos estrados žvaigždėmis, prizais, konkursais, bei nepamirštamais siurprizais !

 

Valgykla

Pradėkite savo dieną pusryčiais ir įpusėkite skaniais pietumis mūsų valgykloje.

Patogi ir jauki valgykla siūlo įvairius patiekalus tai puikiai subalansuotą, skanų, kokybišką ir sveiką maistą, kuris turėtų patenkinti kiekvieno skonį.