Galera

Kavinė, baras „Galera“

1725 metais piratų laivas „Galera“ dideliam štormui siaučiant sudužo į uolas. Daugelis žuvo, likę gyvi piratai su turtais, gelbėjimosi valtimi išsilaipino šioje pakrantėje ir atidarė visiems žinoma barą Šventojoje vardu – „Galera“.

Maloniai kviečiame apsilankyti bare, kuriame vyrauja piratiškas stilius, draugiški žmonės ir jauki aplinka. Padavėjai – piratai maloniai priims visus užklydusius, gausiai pamaitins ir sukurs jaukią atmosferą jūsų laisvalaikiui.

„Galera“ – strategiškai geroje vietoje, centrinėje Šventosios kurorto gatvėje, todėl pro šalį praeina ir užsuka šimtai lankytojų. Džiaugiames, kad baras – vienas populiariausių visame pajūryje ir gali priimti daug lankytojų!

Bare patenkinti lieka ne tik europietiškos virtuvės gurmanai, bet ir lietuviškų patiekalų mėgėjai, o maistą lankytojai gali užsisakyti net nakties metu!

„Galera“ vakarais lankytojams siūlo ypatingą naktinę programą kartu su Lietuvos estrados žvaigždėmis, prizais, konkursais, bei nepamirštamais siurprizais !

 

Valgykla

Pradėkite savo dieną pusryčiais ir įpusėkite skaniais pietumis mūsų valgykloje.

Valgykla dirba nuo 9.00 iki 19.00 val. (darbo dienomis); 8.00 iki 20.00 val. (savaitgaliais)

Patogi ir jauki valgykla siūlo įvairius patiekalus tai puikiai subalansuotą, skanų, kokybišką ir sveiką maistą, kuris turėtų patenkinti kiekvieno skonį.