de Cuba

Mėgstamiausio Lietuvos kurorto − Palangos − širdyje nuo 2006-ųjų veikia restoranas „deCuba“. Restoranas įkurtas įžymioje J. Basanavičiaus gatvėje. Vasarą Jūsų paslaugoms – didžiulė vasaros terasa ir pasakiškas sodas . Sėdėdami jaukiuose pintuose pajūrio krėsluose arba patogiose kėdėse prie vandens krioklio, mėgaukitės paslaugiu aptarnavimu ir gardžiais valgiais. Žiemą, kai Baltijos jūra sutviska ypatingu blizgesiu, restoranas „deCuba“ Jus pakerės pasakiška atmosfera, į kurią galėsite pasinerti jausmais ir mintimis.

Nuostabiame „deCuba“ sode, kuriame įrengta 400 patogių vietų, galėsite gėrėtis vaiskia žaluma vešinčiais augalais ir apšviestais fontanų kaskadais. Vėsesniu oru Jūsų jaukumą saugos specialūs lauko šildytuvai ir pledai.

Stilingai įrengtas restoranas „deCuba“ gali priimti iki 700 svečių. Vaikai gali mėgautis žaidimų aikštele su karusele, arba stebėti įvairiaspalvių žuvyčių ir koralų žaismą didžiuliame akvariume. Vienas ar romantiškoje aplinkoje dviese, su šeima ir draugais ar verslo partneriais, vestuvių pokyliui ar šeimos šventei – daugiau nei 2900 m2 plotą užimančiame restorane „deCuba“, sukursime Jums tinkamą atmosferą bet kokia proga. Aplankykite mus, o mes įgyvendinsime Jūsų pageidavimus.

Kviečiame apsilankyti nuostabiame Lietuvos pajūrio regione ir patirti daug malonių įspūdžių.