Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima aplankyti Šventosios švyturį?

Šventosios švyturys kol kas nėra pritaikytas lankymui.

Ar Palangoje yra elektromobilių įkrovimo stotelės ir kur jos randasi?

Palangoje yra keletas elektromobilių įkrovimo stotelių. Jų padėtį galima pamatyti čia: http://elektrodegalines.lt/

Kuriame Palangos savivaldybės teritorijos paplūdimyje galimas apsilankymas su augintiniu?

Paplūdimys, skirtas lankytis su gyvūnais, yra įrengtas Nemirsetoje. Iš Palangos važiuoti reikia Klaipėdos plentu iki Nemirsetos autobusų stotelės. Už 50 metrų ­– posūkis į dešinę. Laikytis dešinės iki automobilių stovėjimo aikštelės. Čia matoma nuoroda į paplūdimį, skirtą lankytis su gyvūnais.

Šiame paplūdimyje yra įrengtos persirengimo kabinos (prie jų pritvirtinti laikikliai, skirti laikinai pririšti augintinį), šiukšlių dėžės gyvūnų ekskrementams.

Kokiai Palangos gyventojų kategorijai vasaros metu apmokamoje parkavimo zonoje automobilio statymas yra nemokamas?

Laba diena, nemokamai kurortinio sezono metu automobilius Palangoje gali statyti neįgalieji, kurių automobilis paženklintas specialiu, Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos išduotu ženklu. Taip pat nemokamai galima statyti elektromobilius.

Kur pateikiama informacija apie suteikiamas nuolaidas Palangos miesto kortelės turėtojams ?

Laba diena, informacija apie Palangiškio kortelę pateikiama www.palanga.lt, skiltyje GYVENTOJAMS (puslapio viršuje, mėlyname fone),  Palangiškio kortelė. Pridedame nuorodą:

https://www.palanga.lt/gyventojams/palangiskio-kortele/205

Taip pat visa reikiama informacija teikiama Palangos turizmo informacijos centre bei Palangos miesto savivaldybės socialiniame tinkle Facebook.

Koks įvažiavimo mašina į Palangą mokestis?

Įvažiavimas į Palangą nėra apmokestinamas.

Ar yra kaip nors skatinamas elektromobilių naudojimas?

Elektromobiliams Palangoje leidžiama stovėti nemokamai mokamose automobilių stovėjimo vietose. Jei automobilio valstybiniai numeriai prasideda raidėmis EV ir keturi skaičiai, jokių leidimų nereikia. Jei valstybiniai numeriai yra seno tipo (trys raidės ir trys skaičiai), reikia kreiptis į Palangos miesto rinkliavų centrą (Gintaro g. 33 A), kuris išduos leidimą nemokamam automobilio stovėjimui.