Projektas „Gintaro kelionė“

Palangos miesto savivaldybė kartu su Neringos kurortu – parengė ir įgyvendino projektą „Gintaro kelionė“. Projekto metu didintas Palangos bei Neringos kurortų kultūros ir gamtos paveldo objektų, susijusių su gintaru žinomumas ir lankomumas.

Į projektą įtrauktas 21 objektas iš Palangos ir Neringos, susijęs su gintaru. Objektų žinomumui ir lankomumui didinti pasitelktos šios priemonės: papildytos realybės ir virtualios realybės 360 turinys, mobilioji aplikacija bei žaidybinė platforma ir kt.

Siekiant populiarinti Palangos bei Neringos kurortus Lietuvoje ir užsienio šalių turizmo rinkose bei didinti gamtos ir kultūros paveldo objektų žinomumą ir lankomumą, buo vykdoma elektroninės rinkodaros kampanija, kuri apima reklamą socialiniuose tinkluose, paieškos sistemose, vaizdinės reklamos tinkluose, specializuotuose kelionių portaluose bei kitas komunikacijos priemones.

Projekto pavadinimas – „Gintaro kelionė“

Projekto vykdytojas – Palangos miesto savivaldybė

Bendra projekto vertė – 249.322,91 Eur

Paramos suma – 211.924,48 Eur

Įgyvendinimo vieta – Neringos ir Palangos miesto savivaldybės

Projektas parengtas įgyvendinant 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę Nr. 05.4.1-LVPA-K-808 „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“. Projekto finansavimo ir administravimo sutartis su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašyta 2016 m. liepos 25 d. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Projekto vykdymo pabaiga – 2018-07-25

Svetainė: www.gintarokelione.lt

Projektas socialiniuose tinkluose: