Vila „Komoda”

10 kambarių, kurie visi yra patogūs dviviečiai. Vienu metu galime apgyvendinti iki 25 suaugusiųjų asmenų (5 išskleidžiamose lovose).

Restorane vienu metu galime susodinti ir aptarnauti iki 36 asmenų.

Ne sezono metu esame linkę bendradarbiauti su įmonėmis ir galime pasiūlyti visiškai privačia vilos nuomą su didesnėmis nuolaidomis, kada visa vila užsakoma daugiau nei dviem paroms ne sezono metu.

Dalyviams suteiksime erdvę darbui restorane, kur taip pat dienos eigoje patieksime a la carte tipo pusryčius, konfernecinio tipo užkandžius ar iš anksto užsakytus ir suplanuotus pietus, vakarienes pagal Jūsų pasirinkimą (a la carte tipo, trijų patiekalų, degustaciją penkiu arba devynių elementų).

Jei visa vila užsakoma ne sezono metu, turime galimybę iki 20 asmenų pasiūlyti dvi atskiras restorano erdves – vieną konferencijai ar darbui, kitą laisvam bendravimui ar vakarinei programai.

Vasaros metu galime pasiūlyti stogo terasą bei restorano lauko terasą pirmame aukšte, kur taip pat galime surengti konferenciją, priėmimą su maistu, erdvę užduotims ar kitai panaudai. Čia galime pakviesti stovint iki 100 asmenų, o sėdint iki 40.

Vilos Komodos terirotijoje taip pat yra prancūziško tipo sodas, kurį pasiūlysime išnaudoti vakarienei ar kitai veiklai, naudotis juo privačiai.

 

Meilės al. 5, Palangos m., Palangos m. sav.