Viešbutis „Pušų paunksnėje“

Palanga – tai žinomiausias Lietuvos kurortas prie Baltijos jūros. Balto smėlio paplūdimiai, kopos, saulė, tyras oras, kvepiantis pušų sakais, metų metus čia vilioja žmones. Garsus krepšininkas Arvydas Sabonis ir jo žmona Ingrida maloniai kviečia Jus pailsėti savo viešbutyje „Pušų paunksnėje“.

Viešbutis įsikūręs ramioje vietoje šalia Palangos Birutės parko ir Gintaro muziejaus. Viešbučio kompleksas savo natūraliu akmens ir medžio eksterjeru darniai įsilieja į gracingų pušų aplinką.

Atstumas iki jūros – 200 m, iki miesto centro – 300 m, iki oro uosto – 9 km, iki geležinkelio stoties – 12 km, iki golfo aikštyno – 15 km, iki Klaipėdos miesto – 25 km.

Viešbutyje yra:
– 13 apartamentų,                              – Baseinas, pirtis,
– 10 standartinių kambarių,                – SPA kompleksas,
– Restoranas ir baras,                        – Požeminis garažas,
– Banketinė salė,                                – Mašinų stovėjimo aikštelė.
– Konferencijų salė,

Neseniai renovuoti Liukso klasės apartamentai įrengti per du aukštus su terasa balkone. Aukštos lubos, jaukus atviras židinys, gražūs klasikiniai baldai, plačios ir patogios lovos, subtilus apšvietimas, skoningas marmuro, medžio ir kilimų derinys, išskirtinės medžiagos ir šilta spalvų paletė – savybės, būdingos kiekvienam apartamentui.

Atnaujinti Standartiniai kambariai – elegantiški ir stilingai dekoruoti – puikus pasirinkimas laisvalaikio svečiams. Pirmojo aukšto kambariuose yra išėjimas į lauko terasą.

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės subtilia prabanga, sukurta su meile. Pasinerkite į ekskliuzyvinių skonių kelionę stilingame restorane, patirkite atgaivą kūnui ir sielai SPA komplekse, įvertinkite šiltą personalo aptarnavimą.

Atvykimas/ Išvykimas:
Atvykimas: nuo 14:00
Išvykimas: iki 12:00

Anuliacijos sąlygos:

Nemokamai anuliuoti rezervuotus kambarius galima prieš 48 val. iki svečių atvykimo. Jei anuliacija nebus gauta per nurodytą terminą, bus imamas vienos paros anuliacijos mokestis.

Priimamos šios kreditinės kortelės:
American Express
Master Card
Visa