Viešbutis „Palanga Park Hotel“

Poilsio kompleksas „Palanga Park Hotel“ įsikūręs Palangoje, šalia Baltijos jūros paplūdimio. Kompleksą supa šimtametės pušys, Jūs galėsite grožėtis jomis per kambario langus arba ilsėdamiesi restorano kiemelyje.

„Palanga Park Hotel“ svečiai apgyvendinami puikiai įrengtuose, pastelinėmis spalvomis dekoruotuose ir šiltų atspalvių mediniais baldais apstatytuose numeriuose.

Svečiams siūlomi apartamentai su visais, pilnaverčiam poilsiui reikalingais daiktais bei patogumais: kabelinius kanalus rodančiais televizoriais, šaldytuvais, elektriniais virduliais ir vonios kambariais, plaukų džiovintuvais, rašomaisiais stalais. Daugumoje viešbučio kambarių įrengtos mini virtuvėlės.

Viešbutyje yra įsikūręs restoranas. Viešnagės metu galėsite pasilepinti masažais, lankytis saunoje, garinėje pirtyje bei sūkurinėje vonioje. Mėgstantys aktyvesnį poilsį galės išsinuomoti dviračius ir puikiai praleisti laiką riedant Palangos miesto dviračių takais. Mūsų viešbutyje pramogų užteks ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Viešbučio darbuotojai nuoširdžiai rūpinsis Jumis ir stengsis, kad ilsėdamiesi mūsų viešbutyje jaustumėtės laimingi. Tegul pailsi ne tik kūnas, bet ir Jūsų siela!

Kitoje gatvės pusėje žaliuoja botanikos parkas, Gintaro muziejus yra vos už 400 metrų, o J. Basanavičiaus gatvė – už 800 metrų.