Viešbutis „Monist“

Boutique viešbutis Monist yra vieta, kur laikas sulėtėja, o mintys nurimsta. Čia atvykę rasite 30 modernių kambarių, jaukias bendras erdves artimam ryšiui kurti, gilų atsipalaidavimą SPA ritualuose ir naujus skonius Monist restorane.

 

Nuoširdus dėmesys poilsiui

Monist dviviečiai ir studijos tipo kambariai bei dvigubi šeimos apartamentai yra pripildyti ramybės, kad poilsis čia aplankytų savaime. Visi kambariai turi po balkoną – pasisveikinimams su saule ir jūros brizu. Monist komanda nuoširdžiai rūpinasi kiekvieno svečio poilsiu ir laukia solo keliautojų, porų, šeimų bei darbą prie jūros atsivežti užsimaniusių komandų. Čia vyksta ir renginiai – viešbučio erdvės pritaikytos šventėms ir verslo renginiams, o vienu metu viešbutyje apsistoti gali iki 60 žmonių.

 

Profesionalus atsipalaidavimas Monist SPA

SPA VILNIUS meistrų patirtį perėmusi Monist SPA komanda atlieka autorines procedūras veido ir kūno puoselėjimui, atsipalaidavimui ir energijos susigrąžinimui bei kviečia į druskų kambarį organizmo stiprinimui. Nedidelėje, visuomet mėnesienos apšviestoje SPA erdvėje viešbučio svečiai laukiami kasdien – čia skubėjimą pamiršti padės pirtis ir sūkurinis baseinas.

 

Nauji skoniai ir lėtas ragavimas

Su sezonais kintantis Monist restorano meniu pristato lietuvišką, vietinių ūkininkų derlių kitaip – kad kiekvienas apsilankymas čia taptų nauja patirtimi. Restorane svečiai sėda prie stalo lėtų ir ilgų pusryčių, gardžių pietų ir stebinančių vakarienių. O Monist bare, kur karaliauja patyrę miksologai, svečiai renkasi arbatos popietei ir vakaroja su kokteiliais, nuspalvinančiais pokalbius.

 

Kvietimas atrasti kitokią Palangą

2023 m. duris atvėręs Monist yra įsikūręs Palangos širdyje, Vytauto g. 88A. Monist svečius kviečia ne tik pailsėti, bet ir atrasti Palangą iš naujo, todėl Monist Palangos gide dalijasi atrinktomis kultūros, laisvalaikio ir patyrimų rekomendacijomis kitokį Lietuvos pajūrį pažinti norintiems poilsiautojams.