Poilsio namai „Politechnika“

Poilsio namuose apsistoję svečiai ramybę gali atrasti išpuoselėtoje poilsiavietės teritorijoje, apsodintoje visą sezoną žydinčiomis gėlėmis, kur gali pasimėgauti puodeliu arbatos ar paskaityti mėgstamą knygą.

Tėveliai gali nesi rūpinti mažųjų lankytojų užimtumu – poilsio namų teritorijoje įrengta vaikų žaidimų zona. O mėgstantieji aktyvesnį poilsį gali rinktis pasivaikščiojimą po visai šalia esantį Birutės parką, patraukti į pajūrį ar populiariąją Palangos Basanavičiaus gatvę, aktyvesnio poilsio mėgėjai gali rinktis dviračių nuomą ar aplankyti Palangos bei jos apylinkių žymius ir turistų pamėgtus objektus.

Pagrindinė vila

Šioje viloje poilsiautojai gali apsistoti ištisus metus. Viloje yra įvairaus tipo kambarių, nuo jaukių dviviečių iki šeimyninių numerių bei erdvių apartamentų (13 dviviečių, 10 triviečių, 8 keturviečiai, 4 šeimyniniai, 3 apartamentai), vienu metu joje gali apsistoti iki 117 asmenų. Poilsiautojai, apsistoję Pagrindinėje poilsio namų viloje, gali naudotis bendro naudojimo virtuvėle ir joje esančiu būtiniausiu inventoriumi, indais, o nenorintys rūpintis maisto ruoša ir į kurortą atvykę mėgautis poilsiu, pavalgyti gali antrajame poilsio namų aukšte esančioje valgykloje. Viloje taip pat yra įrengtos poilsio erdvės, banketinė salė ir jauki biblioteka.

Mūrinė vila

Tai trijų aukštų pastatas su daliniais patogumais. Visuose vilos kambariuose yra praustuvai, kiekviename aukšte įrengti atskiri sanitariniai mazgai, yra ir bendro naudojimo šaldytuvai. Didžiojoje dalyje kambarių yra balkonai, kurie suteikia ne tik papildomos erdvės, bet ir šviesos bei jaukumo. Šioje viloje yra salė, pritaikyta konferencijoms ar kitokio pobūdžio susibūrimams. Vienu metu viloje gali apsistoti 120 asmenų.

Medinė vila

Medinė vila yra dviaukštis pastatas, esantis poilsio komplekso viduryje – tai senojo Palangos paveldo statinys iš kurio balkonų atsiveria romantiškas vaizdas į žaliąjį poilsio namų kiemą. Vila kasmet atnaujinama, ji patraukli tiems, kurie mėgsta kuklią ir jaukią aplinką, o poilsiavietėje nori jaustis it namuose.

Vasaros vila

Viloje siūlomi kambariai už žemiausias kainas. Vila vienaukštė, iš viso čia yra 45 vietos, bendro naudojimo sanitariniai mazgai, bendro naudojimo virtuvėlė. Vasaros vilos gyventojai uždaroje terasoje gali pažaisti stalo tenisą, o atsipūsti puikiai tinka uždara ir jauki, poilsio namų kiemelyje įrengta poilsio aikštelė.

facebook: Kauno technologijos universiteto poilsio namai „Politechnika“