Palangos kempingas Compensa

Palangos Kempingas įsikūręs Pajūrio regioninio parko teritorijoje 600 metrų atstumu nuo jūros, 11 km atstumu nuo Palangos oro uosto, 21 km nuo Klaipėdos jūrų uosto, 5.3 km atstumu nuo Palangos centro, apie 20 km atstumu nuo Klaipėdos. Išskirtinis Palangos kempingas yra ne tik unikalioje vietoje, bet ir patrauklus savo architektūra. Statant jį, siekta išlaikyti Mažosios Lietuvos regionui būdingos dvaro sodybos stilių, todėl kempingo pastatai pasižymi tradicine XX amžiaus pradžios architektūrine stilistika – etnografiniam regionui būdingomis šviesaus molio spalvos sienomis bei šlaitiniais deginto molio čerpių stogais

Kempingo teritoriją sudaro 59189 m2 sklypas. Jame galima apsigyventi palapinėse, nameliuose ant ratų (kemperiuose), poilsio nameliuose ar viešbutyje. Apsistojusieji kemperiuose bei palapinėse galės pasinaudoti maisto gaminimo, sanitarinėmis higieninėmis patalpomis bei savitarnos skalbykla.

Teritorija apsupta pajūrio miško, su daugybe želdynų pačioje teritorijoje ir šalia jos.

Visa kempingo teritorija sutvarkyta, aptverta, apšviesta, joje esantys keliai ir priėjimai išgrįsti betoninėmis korėtomis trinkelėmis. Vietos, skirtos palapinėms ir automobiliams – veja su drenuojančiu žvyro/skaldos pasluoksniu, visa kita teritorija – veja.

Apsistojusieji labai gražioje vietoje – pajūrio regioniniame parke, lankytojai galės ne tik patogiai pernakvoti, bet ir puikiai praleisti laiką.

Pastatai ir statiniai

  • įvažiavimo – išvažiavimo postas,
  • du maisto gaminimo pastatai,
  • du sanitariniai-higieniniai pastatai,
  • dvi pavėsinės,
  • dvi krepšinio aikštelės,
  • dvi teniso aikštelės,
  • kiti inžineriniai statiniai – aikštelės.

Puiki vieta

Išskirtinis Palangos kempingas yra ne tik unikalioje vietoje, bet ir patrauklus savo architektūra. Statant jį, siekta išlaikyti Mažosios Lietuvos regionui būdingos dvaro sodybos stilių, todėl kempingo pastatai pasižymi tradicine XX amžiaus pradžios architektūrine stilistika – etnografiniam regionui būdingomis šviesaus molio spalvos sienomis bei šlaitiniais deginto molio čerpių stogais.

Poilsiautojus turėtų sudominti ne tik paplūdimys – netoliese yra senoji laivų gelbėjimo stotis (XIX a. pabaiga), poilsiavietė, paplūdimys, apžvalgos aikštelė. Išskirtinumo kraštovaizdžiui suteikia moreninis kyšulys į jūrą, į pietus nuo Nemirsetos esantis Pajūrio regioninis parkas, Nemirsetos kraštovaizdžio draustinis bei neseniai įrengtas dviračių takas, kuriuo patogiai ir greitai pasiekiamas Palangos miesto centras, Šventoji, Karklė, Klaipėdos miestas, o iš jo – Kuršių Nerija.

Apgyvendinimo paslaugos: Viešbučio standartiniai kambariai, poilsiniai keturviečiai/penkiaviečiai nameliai, ištaigingos vilos (6-8 asm.), moduliniai nameliai su vaizdu į mišką, hostelis, hostelis-traukinio vagonas, kemperių ir prikabinamų namlių vietos bei palapinių vietos. Kempingas teikia ir maitinimo paslaugas.

Hostelis-traukinio vagonas: Nakvynė tikro traukinio kupe. Miegamasis vagonas sukelia smagius prisiminimus ir puikiai tinka norintiems patirti nuotykius. Vienoje kupe gali apsigyventi keturi asmenys. Lovos kaina 14 Eur/suagusiam žmogui.

Moduliniai nameliai su vaizdu į mišką: Puikiai tiks tiems, kas nori praleisti romantiškas atostogas. Namelyje įrengta siena-langas, pro kurį matosi regioninio parko miško grožis. Namelyje rasite miegamąjį su dvigule lova bei vonios kambarį.