„VELOPEAK” dviračių sporto ir priežiūros erdvė

“Velopeak” tai adresu S. Daukanto 24, Palanga, Kablys + Out of Office įsikūrusi dviračių sporto ir priežiūros erdvė. “Velopeak” – ne tik erdvė, kur susitinka draugai pradėti savo kelionę ar treniruotę bet ir puiki vieta pailsėti, aptarti treniruotės, kelionės įspūdžius-planus, bet ir pasimėgauti kavos puodeliu ir gauti greitą dviračio servisą.

KODĖL ŽMONĖS MĖGSTA NAUDOTI VELOPEAK

Nesvarbu, ar esate smalsus naujokas, ar dviratininkas veteranas, ieškantis universalesnių galimybių, dėl savo nesudėtingo greičio, patogumo ir vikrumo šis dviratis yra neabejotinas. Mūsų unikalūs dviračiai su titano ir karbono rėmais, skirti tiek patogiam, jautriam važiavimui, tiek lenktynėms.

GRUPINĖS EKSKURSIJOS IR VAŽIAVIMAI
Nesvarbu, kokio lygio esate. Prisijunkite prie mūsų grupinio pasivažinėjimo su buvusiu profesionaliu dviratininku. Žvyro dviračių mokymo kursai, kurių metu važiuosite greičiau, saugiau, užtikrintai ir smagiai. Mes rengiame grupinius kursus arba privačius užsiėmimus, kurie gali vykti vienas prieš vieną arba su draugų grupe.

Lietuvos dviračių sporto profesionalas Tomas Vaitkus, lydės dalyvius. Treniruotės suplanuotos taip, jog kiekvienas atrastų ne tik pajūrio kraštovaizdį, bet ir įgytų naujus praktinius įgūdžius. Įvairūs maršrutų ilgiai ir greitis, sudėtingos vietos – lavinti naujiems ir patikrinti esamus įgūdžius.

Treneris Tomas Vaitkus: 15 kartų Lietuvos čempionas, Europos jaunimo treko dviračių čempionato bronzos ir sidabro medalių laimėtojas, Europos treko dviračių trikovės vicečempionas, Giro d’Italia etapo laimėtojas; Ronde van het Groene Hart čempionas; Pasaulio treko dviračių čempionatų dalyvis; XXVIII olimpinių žaidynių (2004 Atėnai, Graikija) dalyvis. Treneris laisvai kalba lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

Daugiau informacijos https://velopeak.com/

 

S. Daukanto 24, Palanga