Sea Paradise

„SEA PARADISE“ irklenčių mokykla Palangoje, priklausanti tarptautinei vandens sporto mokyklų asociacijai VDWS. Mūsų mokykla kartu su Palangos miesto vardu jau yra matoma tarptautiniame žemėlapyje tarp 540 vandens sporto mokyklų trisdešimtyje pasaulio šalių. Tai yra pirmoji sertifikuota irklenčių mokykla Lietuvoje priklausanti VDWS asociacijai. Tad kviečiame visus mylinčius gamtą, jūrą ir bangas išbandyti ir patirti tai ko iki šiol galbūt nedrįsote!

Taip pat 2017 metais Palangoje startavo teminis Surf hostelis, kuris teikia apgyvendinimo paslaugas žmonėms mėgstantiems laisvę, naujas pažintis, bangas ir vėją. Tai yra pirmasis surf hostelis regione gyventantis tikrąją surf dvasia. Čia apsistoję žmonės supranta, kad žodis surf nėra tik bangų gaudymas, tai yra gyvenimo būdas! ALOHA!

Paslaugos:

  • DOVANŲ KUPONAI
  • KAITAVIMAS ANT IRKLENČIŲ
  • SKIMBOARD PAMOKĖLĖS
  • BANGLENČIŲ PAMOKA
  • IRKLENČIŲ PAMOKA
  • INDIVIDUALŪS IRKLENČIŲ KURSAI ŠEIMOMS
  • IRKLENČIŲ PAMOKA ANT BANGŲ
  • 2d. VASAROS IRKLENČIŲ CAMP’AS DAMOMS IR MERGINOMS PALANGOJE
  • TURAI IRKLENTĖMIS
  • EKSTREMALAUS SPORTO DIENOS STOVYKLA PALANGOJE
  • MERGVAKARIAI ANT IRKLENČIŲ
  • BERNVAKARIAI ANT IRKLENČIŲ
  • GIMTADIENIAI ANT IRKLENČIŲ
  • ĮMONIŲ ŠVENTĖS
  • PASIVAŽINĖJIMAS SU JĖGOS AITVARU IR KALNŲ RIEDLENTE
  • IRKLENČŲ NUOMA

Registracija telefonu: +370 657 64 13 arba balticseaparadise@gmail.com

Sea Paradise stovyklavietė

Turistai ieškantys pop pramogų ir vakarėlių iki ryto dažniausiai renkasi Palangos kurorto miesto zoną. Pagrindinis Lietuvos kurortas sparčiai plečiasi, todėl atsiranda alternatyvių vietų gamtos mylėtojams, norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti kitokiu turizmu, bei ekologiškomis pramogomis. Norime, kad keliautojai pamatytų visai kitą miesto veidą. Pasižymėti pliusiukų ar varnelių prie įžymių „must – see“ objektų tampa nebemadinga, turistai nori pažinti vietovę per patirtis ir žmonių gyvenimo būdą. Lėtasis turizmas (Slow Tourism) būtent tai ir siūlo. Lėtas turizmas visų pirma yra proto būsena, gyvenimo filosofija. Lėtas keliautojas turi specifinį gyvenimo būdą keliaujant. Tai išskiria jį ar ją iš reguliaraus turisto.
Greitis sunaikina ryšį tarp žmogaus ir gamtos, o lėtesnis keliavimas leidžia tą ryšį išlaikyti.

Sea Paradise stovyklavietė įsikūrusi Būtingėje, adresu Būtingės g. 18A, Palanga. Senojoje Kuršių gyvenvietėje, strategiškai labai patogioje vietoje – vos 15km nuo Palangos centro, 9km nuo Palangos tarptautinio oro uosto, 3km iki Latvijos sienos ir tik 2,5km iki Baltijos jūros.1,5km atstumu nuo stovyklavietės teka Šventosios upė ir vis tebeteka tais pačiais slėniais, tebėra tokia pat įnoringa bei paslaptinga kaip senovėje ir kai kam tebėra šventa. Keliautojams stovyklavietės vieta itin palanki, nes iki Klaipėdos centrinio terminalo (tarptautinė perkėla) yra tik 55km, o iki Liepoja Port (Latvijos tarpatutinė perkėla) 59km.

Kemperių, namelių ant ratų ir palapinių mylėtojams siūlome poilsį gamtos apsuptyje, laisvalaikį su vandens pramogomis, kultūra ir istorija. Kelionės po natūralią, mažai paliestą gamtą. Žygiai, turai ir kitas eko sportas, kurį galėsite pasirinkti vietoje įsikūrusiame SEA PARADISE SURF SPORTO CENTRE, kuris yra akredituotas VDWS tarptautinėje vandens sporto instruktorių ir mokyklų asociacijoje. Čia galite įsigyti dovanų kuponus, bei užsisakyti mūsų siūlomas – aktyvias, kvalifikuotas bei ekologiškas pramogas, kurios yra vykdomos visus metus: kaitavimas su kalnų riedlente, longboarding pamokos, vaikų dienos stovyklos. Vasarą galite išbandyti banglenčių užsiėmimus, irklenčių turus, kaitavimą, wing surfer su kalnų riedlente, wing surfer vandenyje, čiuožimą slydlentėmis, bodyboarding ir daugelį kitų ekologiškų nuotykių gryname ore.

Norintys prisiliesti prie Švento Jokūbo kelio turite puikią galimybę tai padaryti Lietuvoje ir visai nebūtina trenktis į pasaulio kraštą ‒ kartais geri dalykai būna visai šalia.Todėl metas leistis į vieną iš keturių tarptautinių Camino Lituano piligriminį-kultūrinį-turistinį Šv. Jokūbo kelią. Žemaitijos/Karaliaučiaus Šv. Jokūbo kelio maršrutas prasideda mūsų valstybės šiaurėje, prie Lietuvos-Latvijos sienos.

Ištroškusiems istorijos keliautojams siūlome susipažinti su šios gyvenvietės istorija.

BŪTINGĖ – Vakarų Lietuvos šiauriausias pajūrio kaimelis. Iš 99 kilometrų Lietuvos turimo Baltijos pajūrio didesnioji dalis yra Kuršių nerijoje, kuri savo ruožtu tvirtai ir aiškiai atskirta nuo likusios Lietuvos dalies. Žemyninė Lietuva prie jūros prieina siauru, viso labo keturiasdešimties kilometrų ruožu tarp Būtingės ir Melnragės. Tai įdomus kraštas, dabar grynai lietuviškas, tačiau nuo viduramžių V-VI a. Lietuvos ir Latvijos pajūryje gyveno Kuršiai. IX amžiaus viduryje kuršiai ir jų žemės buvo aprašytos Rimberto kronikoje, švedų, norvegų ir net islandų sagose pradedami apdainuoti narsių vikingų žygiai per jūrą į rytų šalis, neaplenkiant pakelyje esančio Kuršo. Kuršių kariai irgi itin greitai perprato jūreivystės meną ir susibūrę į draugoves įsiveržė į Baltijos jūros erdvę, gal kiek užkabindami net Šiaurės jūros platybes. Kuršių vikingai darė tą patį ką ir skandinavai – rengė tolimas keliones jūromis, prekiavo ir plėšikavo priekrantėse.

Nuo XIII a. pradžios priklasuė Livonijos ordinui. Būtingės vardas gyvenvietei suteiktas nuo jos įkūrėjų Kuršo dvarininkų Bodendieck pavardės. Būtingės Dvaras Budendieckhof įkurtas 1507m. yra dešiniajame Šventosios upės krante netoli vieškelio priešais Evangelikų liuteronų bažnyčią, menančią įdomią istoriją. Netoliese buvo kaimas – dvylikos Budendiko dvaro lažininkų ūkiai. Vokietijos miesto Bodenteich istorijos mylėtojai mano, jog vietovei vardą davė į Livoniją nuklydęs jų valdovo giminės Von Bodendieck riteris. 1507m. XVIa. pr. Pirmosios rašytinės žinios pasiekė apie greta Šventosios besikuriantį Būtingės kaimą.

1507 metais Livonijos ordino magistras Valteris Von Plentenberg privilegija patvirtino Bodendieck teisę į žemės sklypą šalia Elijos. Tiksli šio objekto buvimo vieta nežinoma, bet 1638 metais Bodendieck giminės tęsėjas Cristoph buvo pasistatęs dvarą Budendieckhof. Po 1655 – 1656 metų Respublikos karo su Švedija ir 1658 – 1659 metų maro epidemijos Būtingės dvaras tapo valstybiniu, jį pakaitomis valdė Rucavos dvaro valdytojai ir privatūs nuomininkai. XIX amžiuje Būtingė apylinkėje pradėjo dominuoti kaip naujas traukos centras. 1824 metais priešais dvaro trobesius už vieškelio buvo baigta statyti ir pašventinta iš Elijos atkelta Evangelikų liuteronų bažnyčia, beje viena seniausių Lietuvoje. XIX amžiaus antroje pusėje kiek į šiaurę nuo bažnyčios buvo pastatyta pasienio sargybos būstinė, vadinamasis kordonas, kuriame vėliau leido atidaryti Būtingės pradžios mokyklą. Ant Šventosios upės kranto buvo pastatyta Būtingės parapijinė karčema, kiek toliau vėjinis malūnas.

Dabar Būtingės dvare yra įsikūręs restoranas „Birutės uostas“. Lietuvai Šventosios – Palangos – Būtingės pajūrio ruožas atiteko tik 1921 m. vykstant teritorijos mainams su Latvija iki 1940m. Ir 1993m. vėl atkurta Lietuvos-Latvijos sienos atkūrimo sutartis. Tai visiškai kuršiškas ir vokiškas kraštas.